Жодного туру без пенальті


07.05.2017  

Арбітри вищолігових матчів незмінно вдаються до найсуворішої кари кожного з семи цьогорічних ігрових днів.

Назагал у чемпіонаті Київської області 2017 року служителі футбольної Феміди вже призначили дев’ятнадцять одинадцятиметрових. Найцікавіше, що значно частіше виконують пенальті гості — дванадцять разів. За цей період реалізовано сімнадцять пенальті.

Два промахи з позначки зафіксовано в Баришівці та Погребах, коли капітан обухівської команди Ятленко програв очну дуель голкіперу «Авангарда» Товту, а заслужений ветеран “Зорі” Сокирка поступився стражу воріт “Десни” Клименку.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


Рубрика: Новини, Чемпіонат
Теги: , ,


  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ