Воробей залишається в «Десні»


15.03.2017  

Один з найкращих українських футболістів продовжить аматорську кар’єру в обласному чемпіонаті Київської області.

38-річний Андрій Воробей заявлений на вищолігові перегони столичного регіону за «Десну» з Погребів. Екс-збірник України і учасник Мундіалю-2006 планує провести другий сезон поспіль на Київщині.

Минулого року Воробей став обласним віце-чемпіоном. Він забив 14 м’ячів у 22 вищолігових зустрічах, увійшовши за підсумками турнірного року до гонорового списку «33 найкращі» Київщини футбольної.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


Рубрика: Новини
Теги: , , , ,


  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ