Тур під знаком дисципліни
11.05.2017 Київщина футбольна
Особливо приємний рекорд установили минулої суботи вищолігові футболісти Київщини.
Мова про чесну гру в календарних зустрічах сьомого туру. Арбітри, по-перше, не вилучили з поля жодного з гравців. А по-друге, служителі футбольної Феміди обмежилися лише шістнадцятьма попередженнями. По вісім жовтих карток було показано як місцевим, так і приїжджим футболістам.
До 6 травня рекорд за мінімальною кількістю попереджень — лише двадцять в турі — було зафіксовано на старті вищолігового сезону. Проте тоді, 1 квітня, арбітри вилучили з поля трьох гравців.
© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua
Рубрика: Новини, Чемпіонат
Теги: КОФФ, Київщина футбольна, Чемпіонат Київщини



