Сумнівне досягнення Кобченка


15.06.2017  

31-річний граючий тренер «Кристала» пропустить наступний вищоліговий матч з огляду на перебір жовтих карток.

Андрій Кобченко став найпершим дискваліфікованим очільником вищолігового клубу в обласному чемпіонаті 2017 року. Попередження, що його виніс Андрієві досвідчений арбітр Сергій Шебек у матчі з обухівськими муніципалами, виявилося четвертим у регулярному сезоні.

Цікаво, що цього ж ігрового дня награв на першу жовту картку ще й тренер «Десни» (Погреби) В’ячеслав Руженцев. А от їхній колега з Борисполя — хавбек Олександр Курилко — поки що не заробив жодного попередження в календарних поєдинках вищої ліги.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


Рубрика: Новини
Теги: , , , , , ,


  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ