«Сокіл» здобув 25 перемогу
03.04.2017 Київщина футбольна
Великий виграш сільської команди в Обухові став ще й ювілейним для неї.
Футболісти з Михайлівки-Рубежівки здобули 25 перемогу в обласній вищій лізі. Для цього підопічним Олега Самченка вистачило 49 календарних поєдинків.
Цікаво, що вже найближчим часом «Сокіл» зможе відсвяткувати ще два турнірні ювілеї. Наступний вищоліговий матч стане для нього п’ятдесятим на чемпіонатному рівні. А ще соколята можуть забити сотий м’яч у вищоліговому турнірі, радше всього, уже в квітні.
© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua
Рубрика: Новини
Теги: КОФФ, Київщина футбольна, Олег Самченко, Сокіл Михайлівка-Рубежівка, Чемпіонат Київщини



