Швець продовжує грати


22.03.2017  

42-річний ветеран обласного футболу потрапив до заявки «Зорі» з Владиславки і на цьогорічний сезон.

Сергій Швець свого часу мав яскраву професійну кар’єру, запам’ятавшись виступами в охтирському «Нафтовику» та бородянській «Системі-Борекс». А ставши аматором, він змагався під прапорами ФК «Буча» та «Податкового університету» з Ірпеня, поєднуючи в останньому статус гравця з виконанням обов’язків тренера.

Минулого року Швець долучився до «Зорі», допомігши їй фінішувати в чільному вищоліговому десятку. Він зіграв десять календарних матчів і ніколи не скаржився на втому.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


Рубрика: Новини
Теги: , , , , , ,


  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ