Семенюк перебрався на Тетіївщину


23.05.2017  

30-річний хавбек залишив вищоліговий ФК «Бровари» заради новачка першості Київщини.

Максим Семенюк свого часу пограв у Києві і навіть за рубежем — у Чехії. По ходу минулорічного чемпіонату він долучився до складу броварських муніципалів, але закріпитися в команді Юрія Макарова так і не зміг. Торік ігровий актив Максима становив шість вищолігових зустрічей, а цього року він не зіграв у чемпіонаті Київщини жодного разу.

Відтак досвідчений футболіст змагатиметься в обласній першості за команду ДГ «Шевченківське» під проводом Олександра Солов’яна.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


Рубрика: Новини
Теги: , , , , , , ,


  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ