Перша ліга сурмить збір


23.03.2017  

Комітет проведення змагань Київської обласної федерації футболу скликає передсезонну нараду для учасників обласної першості.

Традиційний загальний збір представників команд, які зголосилися на виступ у першолігових перегонах, відбудеться в офісі Київської обласної федерації футболу на столичній вулиці Пушкінській у вівторок, 4 квітня.

А старт обласної першості, як відомо, заплановано на 30 квітня.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


Рубрика: Новини, Першість
Теги: , ,


  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ