Новачки спарингували в Козині
18.03.2017 Київщина футбольна
Сьогодні в Обухівському районі відбувся контрольний поєдинок обласних вищолігових команд.
Обухівський арбітр Дмитро Дудка провів матч за участю цьогорічних новачків обласного чемпіонату — місцевого «Кристала» та «Борисполя-Фаворита» з Борисполя. Гості виявилися сильнішими, вигравши з рахунком 2:1.
На голи Артема Килипенка та Павла Оксамита, проведені на 42-й та 65-й хвилинах відповідно, точним ударом для престижу відповів за три хвилини до фінального свистка Роман Гойнік.
© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua
Рубрика: Новини
Теги: Артем Килипенко, Бориспіль-Фаворит Бориспіль, Дмитро Дудка, КОФФ, Київщина футбольна, Кристал Козин, Павло Оксамит



