Навчальні семінари в командах


23.03.2017  

Триває підготовка до старту цьогорічного чемпіонату Київської області.

Вищолігові колективи, виконуючи регламентні зобов’язання, проводять планові семінари з правил гри. На днях вони відбулися в «Соколі» з Михайлівки-Рубежівки та в «Авангарді» зі Бзова. У ролі лектора виступив арбітр ФІФА Сергій Бойко.

Представники вищолігових команд обласного чемпіонату висловили задоволення від плідної співпраці з авторитетним служителем футбольної Феміди.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


Рубрика: Новини
Теги: , , , ,


  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ