«Межигір’я» у кубковому чвертьфіналі
05.06.2017 Київщина футбольна
Сьогодні в Денихівці відбувся завершальний матч 1/8 фіналу Кубка Київської області.
Першолігова команда, що представляє колектив ДГ «Шевченківське», спромоглася на відчайдушний опір одному з фаворитів обласної вищої ліги. «Межигір’я», забивши швидкий м’яч, ще швидше пропустило на початку другого тайму. Ігрова перевага старших за рангом гостей відчувалася впродовж усього поєдинку, хоча й тетіївці проводили гострі контратаки. Долю зустрічі вирішив самостріл місцевої команди. Але під завісу другого тайму хлопці з «Шевченківського» могли й зрівняти рахунок, не скориставшись очевидною можливістю забити з повітря. «Межигір’я» вийшло до чвертьфіналу, де змагатимуться виключно вищолігові колективи.
ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Тетіївський район) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 1:2 (Митник, 49 — Юзефович, 7, Халупа, 60, у свої ворота).
© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua
Рубрика: Новини, Кубок області
Теги: ДГ Шевченківське, КОФФ, Київщина футбольна, Кубок Київщини, Межигір'я Нові Петрівці



