«Меліоратор» виступить в обласній першості
23.03.2017 Київщина футбольна
Минулий сезон був прем’єрним для молодого столичного колективу в офіційних перегонах на Київщині.
«Меліоратор» Дмитра Дубаса фінішував восьмим у першості столичного регіону. До турнірного активу дебютанта варто занести переконливі перемоги над яготинською — 5:2 та рокитнянською — 6:2 командами вдома та виграш у фастівських канонірів на виїзді — 2:1. А тепер «Меліоратор» готується до нового сезону, розраховуючи виступити у ньому значно краще.
У міжсезоння колектив поповнили чимало перспективних виконавців.
© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua
Рубрика: Новини, Першість
Теги: Дмитро Дубас, КОФФ, Київщина футбольна, Меліоратор Київ, Першість Київщини



