«Меліоратор» виступить в обласній першості


23.03.2017  

Минулий сезон був прем’єрним для молодого столичного колективу в офіційних перегонах на Київщині.

«Меліоратор» Дмитра Дубаса фінішував восьмим у першості столичного регіону. До турнірного активу дебютанта варто занести переконливі перемоги над яготинською — 5:2 та рокитнянською — 6:2 командами вдома та виграш у фастівських канонірів на виїзді — 2:1. А тепер «Меліоратор» готується до нового сезону, розраховуючи виступити у ньому значно краще.

У міжсезоння колектив поповнили чимало перспективних виконавців.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


Рубрика: Новини, Першість
Теги: , , , ,


  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ