«Любомир» зіграє з обухівцями в… Обухові
12.04.2017 Київщина футбольна
Дві вищолігові команди порозумілися щодо місця проведення календарної зустрічі третього туру.
Ставищенський «Любомир» прийме ФК «Обухів» на полі спорткомплексу імені Володимира Мельника в Обухові. Поєдинок відбудеться в суботу, 15 квітня і почнеться о 13:00.
Нагадаємо, що попередній домашній матч «Любомир» зіграв у Щасливому Бориспільського району з огляду на те, що його поле в Ставищі досі не готове до серйозних ігрових навантажень.
© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua
Рубрика: Новини, Чемпіонат
Теги: КОФФ, Київщина футбольна, Любомир Ставище, ФК Обухів, Чемпіонат Київщини



