«Любомир» зіграє з обухівцями в… Обухові


12.04.2017  

Дві вищолігові команди порозумілися щодо місця проведення календарної зустрічі третього туру.

Ставищенський «Любомир» прийме ФК «Обухів» на полі спорткомплексу імені Володимира Мельника в Обухові. Поєдинок відбудеться в суботу, 15 квітня і почнеться о 13:00.

Нагадаємо, що попередній домашній матч «Любомир» зіграв у Щасливому Бориспільського району з огляду на те, що його поле в Ставищі досі не готове до серйозних ігрових навантажень.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


Рубрика: Новини, Чемпіонат
Теги: , , , ,


  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ