Кубкове побачення в Денихівці


04.06.2017  

Завтра на Тетіївщині відбудеться завершальний матч 1/8 фіналу другого за рангом обласного турніру.

Першолігова команда ДГ «Шевченківське», очолювана Олександром Солов’яном, зіграє з вищоліговим «Межигір’ям» з Нових Петрівців. Поєдинок почнеться о 17:00 у понеділок, 5 червня на сільському стадіоні в Денихівці.

Нагадаємо, що до чвертьфіналу Кубка Київщини вже вийшли сім команд і всі вони представляють вищу обласну лігу.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


Рубрика: Новини, Кубок області
Теги: , , , , ,


  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ