Кубкове побачення в Денихівці
04.06.2017 Київщина футбольна
Завтра на Тетіївщині відбудеться завершальний матч 1/8 фіналу другого за рангом обласного турніру.
Першолігова команда ДГ «Шевченківське», очолювана Олександром Солов’яном, зіграє з вищоліговим «Межигір’ям» з Нових Петрівців. Поєдинок почнеться о 17:00 у понеділок, 5 червня на сільському стадіоні в Денихівці.
Нагадаємо, що до чвертьфіналу Кубка Київщини вже вийшли сім команд і всі вони представляють вищу обласну лігу.
© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua
Рубрика: Новини, Кубок області
Теги: ДГ Шевченківське, КОФФ, Київщина футбольна, Кубок Київщини, Межигір'я Нові Петрівці, Олександр Солов'ян



