«Кристал» гратиме вдома


21.03.2017  

Новачок обласного чемпіонату проводитиме календарні матчі в Козині Обухівського району.

«Кристал» Андрія Кобченка, який цього року дебютуватиме в обласній вищій лізі, обрав основною ареною місцевий стадіон. На полі зі штучним покриттям у Козині, проте, гратиме не лише «Кристал», а й київський «Моноліт», який базувався там і минулого сезону.

Організатори чемпіонату Київщини спеціально розвели команди в офіційному календарі, аби вони мали змогу чергувати домашні матчі між собою.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


Рубрика: Новини
Теги: , , , , ,


  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ