Григораш повернувся
27.03.2017 Київщина футбольна
31-річний футболіст, спроможний зіграти як у захисті, так і в середній ланці, знову виступатиме в обласній вищій лізі.
Михайло Григораш свого часу був одним з провідних гравців обласної баришівської команди, але залишив її 2007 року разом з двома Сергіями — Дорофєєвим і Панфіловим. На відміну від широко знаних земляків, Михайло насправді гучних успіхів поза рідним краєм не досяг. Але до чемпіонського реєстру Григораш потрапив. Того ж таки 2007 року він став найсильнішим у Київській області, зігравши кілька переможних матчів у складі ФК «Путрівка».
Пізніше Михайло подеколи з’являвся в складі першолігової команди з Березані, але на найвищий аматорський рівень Київщини футбольної він готується повернутися майже після десятирічної перерви.
© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua
Рубрика: Новини
Теги: КОФФ, Київщина футбольна, Михайло Григораш, Сергій Дорофєєв, Сергій Панфілов, ФК Путрівка



