«Десна» виграла міжусобицю


15.04.2017  

Один з основних матчів третього туру чемпіонату Київщини завершився перемогою господарів поля.

Сусіди з Броварського краю зіграли в яскравий та змістовний футбол. Обидві команди були близькими до успіху, однак свої нагоди матеріалізували в голи тільки сільські футболісти. До перерви відзначився Андрій Воробей, у другому таймі — його однофамілець Євген. «Десна» виграла втретє поспіль і знову зберегла свої ворота сухими.

ДЕСНА (Погреби) – ФК БРОВАРИ — 2:0 (А.Воробей, 23, Є.Воробей, 76).

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


Рубрика: Новини, Чемпіонат
Теги: , , , , , ,


  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ