Бориспільці пропустили сотий гол
04.04.2017 Київщина футбольна
Муніципальна команда з Борисполя проводить другий сезон у вищій обласній лізі.
2014 року підопічні Олександра Курилка фінішували останніми, пропустивши впродовж турнірного року 98 м’ячів. А цьогорічні вищолігові перегони «Бориспіль-Фаворит» почав з домашньої поразки — 0:2 від «Десни».
Друготаймовий гол Андрія Воробея, проведений з одинадцятиметрової позначки, став уже сотим, що його бориспільці пропустили в обласному чемпіонаті.
© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua
Рубрика: Новини
Теги: Андрій Воробей, Бориспіль-Фаворит, Десна Погреби, КОФФ, Київщина футбольна, Олександр Курилко, Чемпіонат Київщини



