Бориспільці пропустили сотий гол


04.04.2017  

Муніципальна команда з Борисполя проводить другий сезон у вищій обласній лізі.

2014 року підопічні Олександра Курилка фінішували останніми, пропустивши впродовж турнірного року 98 м’ячів. А цьогорічні вищолігові перегони «Бориспіль-Фаворит» почав з домашньої поразки — 0:2 від «Десни».

Друготаймовий гол Андрія Воробея, проведений з одинадцятиметрової позначки, став уже сотим, що його бориспільці пропустили в обласному чемпіонаті.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


Рубрика: Новини
Теги: , , , , , ,


  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ