Бамба в «Моноліті»?


31.03.2017  

Бронзовий призер обласного чемпіонату може перебратися з «Патріота» до столичної команди Ігоря Єрмакова.

За попередньою інформацією, африканський легіонер Бамба Бурейма може розпрощатися з «Патріотом» і стати гравцем «Моноліта». Демарш обумовлений недостатньою, як на самого футболіста, ігровою задіяністю в команді Євгена Щербини.

Нагадаємо, що минулого сезону Бамба забив два м’ячі в семи вищолігових зустрічах за «Патріот», а до цього він виступав у київському «Локомотиві-Джорджія», звідки переходив до «Інгульця» з Петрового.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


Рубрика: Новини
Теги: , , , , , , ,


  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ