Бамба в «Моноліті»?
31.03.2017 Київщина футбольна
Бронзовий призер обласного чемпіонату може перебратися з «Патріота» до столичної команди Ігоря Єрмакова.
За попередньою інформацією, африканський легіонер Бамба Бурейма може розпрощатися з «Патріотом» і стати гравцем «Моноліта». Демарш обумовлений недостатньою, як на самого футболіста, ігровою задіяністю в команді Євгена Щербини.
Нагадаємо, що минулого сезону Бамба забив два м’ячі в семи вищолігових зустрічах за «Патріот», а до цього він виступав у київському «Локомотиві-Джорджія», звідки переходив до «Інгульця» з Петрового.
© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua
Рубрика: Новини
Теги: Євген Щербина, Ігор Єрмаков, Бамба Бурейма, КОФФ, Київщина футбольна, Моноліт Київ, Патріот Баришівський район, Чемпіонат Київщини



