«Алекс» вибив фаворита


26.04.2017  

Сьогодні в Щасливому відбувся стартовий поєдинок Кубка регіональних чемпіонів імені Безносенка.

Зустрілися два дебютанти турніру, але вони мають різний авторитет у футболі Київщини. «Алекс» лише починає свою історію в обласному масштабі, а «Граніт», як відомо, був і переможцем, і призером обласної першості в першій лізі.

Перший тайм начебто й підтвердив попередній розклад сил. Пропустивши дещо курйозний гол (Сергій Романюк добив у сітку м’яча, що відскочив од голкіпера гостей після далекобійного пострілу ледь не з центру поля), хлопці зі Шкарівки захопили ініціативу і домінували до кінця тайму. Олександр Здебський зрівняв рахунок ударом з позначки, а ще кілька чудових нагод підопічні Сергія Ковальчука змарнували.

Що сталося з «Гранітом» по перерві, однозначно сказати важко. Команда Вадима Махортова з Великої Олександрівки, майстерно використавши контратаки, результативно завершила три набіги до чужих володінь і ще тричі не реалізувала виходи сам на сам з голкіпером. Героєм зустрічі став Роман Дорогань, який невимушено перегравав опонентів і забив аж двічі.

«Алекс» виграв з рахунком 4:1 і вийшов до основної частини представницьких змагань. Наступний ігровий день заплановано на 17 травня.

КУБОК РЕГІОНАЛЬНИХ ЧЕМПІОНІВ ІМЕНІ БЕЗНОСЕНКА-2017. ПОПЕРЕДНІЙ РАУНД. 26 квітня, середа

АЛЕКС (Велика Олександрівка) — ГРАНІТ (Шкарівка) — 4:1 (Романюк, 12, Р.Дорогань, 48, пн, 90+1, Бердник, 75 — Здебський, 21 ,пн).

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


Рубрика: Новини, КРЧ ім.Безносенка
Теги: , , , , ,


  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ