Чемпіонат Київщини-2018


14.04.2018  

Календар чемпіонату Київщини-2018

Учасники: Авангард (Бзів), Джуніорс (Шпитьки), Десна (Погреби), Патріот (Баришівський р-н), Межигір’я (Нові Петрівці), Любомир (Ставище), Сокіл (Михайлівка-Рубежівка), Зоря (Владиславка), ФК Бровари, ДГ Шевченківське (Денихівка), Меліоратор (Буча), Діназ (Вишгород), ФК Музичі.

ПЕРШЕ КОЛО

Базовий час початку матчів у квітні – 15:00

Перший тур. 7 квітня, субота

  1. Десна – ФК Бровари — 6:0 (Є.Воробей, 13, 22, Шешеня, 15, 27, Місько, 30, Довгоп’ятов, 58). Вилучення: Тітомир (Бровари, 51).
  2. ФК Музичі – Меліоратор — 3:3 (Сирота, 61, Хомин, 73, 78 — Кучеренко, 27, Кокота, 36, Лавренюк, 50).
  3. Діназ – Патріот — 1:4 (Корешков, 89 — Гайовий, 41, пн, Горстка, 44, 74, Килипенко, 63).
  4. Зоря –  Сокіл — 0:2 (Шорников, 32, 76, пн).
  5. Межигір’я – Любомир — 3:0 (Возний, 4, Гагуха, 88, Білошицький, 90).
  6. Авангард – Джуніорс — 1:0 (Кондратюк, 85).

Другий тур. 14 квітня, субота

  1. ФК Музичі – Десна — 1:1 (Сирота, 63, пн — Р.Якимлюк, 82).
  2. Діназ – ФК Бровари — 4:0 (Долженко, 6, 21, Чернишов, 41, Безпалий, 63).
  3. ДГ Шевченківське – Меліоратор — 5:4 (Дубас, 22, у свої ворота, Митник, 42, Лікаренко, 47, Кучеревський, 75, у свої ворота, Булгаков, 81 — Кучеренко, 36, 63, Басалкевич, 52, Гайдук, 90+4).
  4. Патріот – Сокіл — 1:1 (Мурзик, 90+1 — Шорников, 19, пн).
  5. Джуніорс – Зоря — 4:3 (Щериця, 2, 30, пн, Скрипник, 9, 51 — Швець, 7, 45, пн, Никоненко, 53).
  6. Межигір’я – Авангард — 0:0.

Третій тур. 21 квітня, субота

  1. Діназ – Десна — 4:1 (Долженко, 26, Безпалий, 33, 54, Марченко, 46 — Петрусенко, 18).
  2. Музичі – ДГ Шевченківське — 4:0 (Шевель, 38, Романчук, 43, Сирота, 78, Мехед, 87).
  3. Сокіл – ФК Бровари — 6:0 (Коба, 15, 43, Заремба, 44, 51, Хурулаходжаєв, 85, Окодува, 87).
  4. Любомир – Меліоратор — 0:0.
  5. Джуніорс – Патріот — 0:0. Вилучення: Левенець (Джуніорс, 90+3).
  6. Межигір’я – Зоря — 5:0 (Возний, 17, 86, пн, Труський, 30, Скидан, 35, Білошицький, 70). Вилучення: Овчинніков (Межигір’я, 54).

Четвертий тур. 28 квітня, субота

  1. ДГ Шевченківське – Десна — 0:4 (Місько, 51, Шешеня, 56, Долгоп’ятов, 68, Є.Воробей, 90+2).
  2. Діназ – Сокіл — 2:0 (Долженко, 59, 82). Вилучення: Лущан (Діназ, 85).
  3. ФК Музичі – Любомир — 1:0 (Сирота, 70).
  4. ФК Бровари – Джуніорс — 1:2 (Чорний, 32 — Маринчук, 4, Кульгук, 49, пн). Вилучення: Гуніков, 47 — Костенко, 89.
  5. Меліоратор – Авангард — 0:2 (Кушнір, 35, Сомов, 36). Нереалізований пенальті: Кокота (Меліоратор, 21).
  6. Патріот – Межигір’я — 2:2 (Килипенко, 55, Мурзик, 86 — Юзефович, 24, Возний, 90+2, пн).

Базовий час початку матчів у травні – 17:00

П’ятий тур. 1 травня, вівторок

  1. Десна – Сокіл — 0:1 (Коба, 72).
  2. ДГ Шевченківське – Любомир — 5:2 (Литченко, 35, 39, 59, пн, Бондаренко, 44, Помазан, 90 — Маїтрея, 11, 30).
  3. Діназ – Джуніорс — 3:0 (Зубленко, 40, Долженко, 70, 88). Вилучення: Блазунь, 80 — Самар, 54. 
  4. Авангард – ФК Музичі — 2:1 (Кондратюк, 9, 69, пн — Шевель, 68). Нереалізований пенальті: Сирота (ФК Музичі, 71).
  5. Межигір’я – ФК Бровари — 5:2 (Кот, 4, Труський, 34, 45+1, Возний, 59, 87 — Плавуцький, 54, Ширай, 74). Вилучення: Степаненко (Бровари, 90+1).
  6. Зоря – Меліоратор — 1:2 (Лідінфу, 24 — Кокота, 14, Лавренюк, 82).

Шостий тур. 5 травня, субота

  1. Любомир – Десна — 1:0 (Заїка, 89, пн). Вилучення: Живий (Любомир, 74).
  2. Сокіл – Джуніорс — 0:1 (Левенець, 72). 
  3. Авангард – ДГ Шевченківське — 7:2 (Панфілов, 27, Кондратюк, 52, пн, Дорофеєв, 56, Тітов, 61, Шваб, 70, Поспєлов, 85, Зелді, 89 — Салтанов, 30, Шумак, 84).
  4. Діназ – Межигір’я — 2:1 (Долженко, 54, Лущан, 73 — Юзефович, 9).
  5. Зоря – ФК Музичі — 0:2 (Максимов, 14, Романчук, 20, пн).
  6. Меліоратор – Патріот — 0:1 (Єрмоленко, 36).

Сьомий тур. 12 травня, субота

  1. Десна – Джуніорс — 2:4 (Є.Воробей, 48, пн, 90+2 — Щериця, 21, Куба, 27, Кривошеєнко, 32, Костенко, 64).
  2. Любомир – Авангард — 0:1 (Сомов, 78).
  3. Сокіл – Межигір’я — 4:3 (Окодува, 26, Скаскевич, 38, Власенко, 67, Заремба, 80 — Скидан, 9, Білошицький, 12, Возний, 17).
  4. ДГ Шевченківське – Зоря — 2:2 (Литченко, 39, пн, 57 — Никоненко, 55, Ващенко, 90+2).
  5. Патріот – ФК Музичі — 2:0 (Драгомирецький, 47, Килипенко, 65).
  6. ФК Бровари – Меліоратор — 3:1 (Ширай, 44, Чорний, 62, Киричок, 73 — Скуратівський, 86).

Восьмий тур. 26 травня, субота

  1. Авангард – Десна — 3:1 (Шваб, 18, 52, Кондратюк, 23, пн — Долгоп’ятов, 89).
  2. Межигір’я – Джуніорс — 2:1 (Гончарук, 15, Возний, 17 — Козир, 65). Вилучення: Піскун, 77 — Верхов, 90+1.
  3. Зоря – Любомир — 1:3 (Оленковський, 20 — Степанюк, 15, Мохначук, 76, Черпаков, 83).
  4. ДГ Шевченківське – Патріот — 2:4 (Литченко, 33, пн, Березюк, 56 — Килипенко, 52, Гайовий, 66, пн, Бондаренко, 75, у свої ворота, Кострома, 90+3).
  5. Меліоратор – Діназ — 0:4 (Петренко, 26, Долженко, 46, 90+1, Безпалий, 76). Вилучення: Карабаєв (Меліоратор, 49).
  6. ФК Бровари – ФК Музичі — 1:4 (Тітомир, 81 — Шевель, 33, Самборський, 38, Антоненко, 66, Мехед, 86).

Базовий час початку матчів у червні – 17:00

Дев’ятий тур. 2 червня, субота

  1. Десна – Межигір’я — 1:1 (Моісеєв, 14 — Скидан, 27).
  2. Авангард – Зоря — 3:1 (Тітов, 6, Панфілов, 77, Кондратюк, 90+3 — Ващенко, 20).
  3. Любомир – Патріот — 0:2 (Діланян, 7, Бобошко, 16).
  4. Сокіл – Меліоратор — 1:3 (Коба, 44 — Скуратівський, 16, Кокота, 81, С.Киричок, 87).
  5. ФК Бровари – ДГ Шевченківське — 2:3 (І.Киричок, 68, 69 — Литченко, 79, Митник, 83, 84).
  6. ФК Музичі – Діназ — 0:3 (технічний результат).

Десятий тур. 9 червня, субота

  1. Зоря – Десна — 1:2 (Пономаренко, 49 — Є.Воробей, 24, Місько, 83). Вилучення: Є.Воробей, 79.
  2. Патріот – Авангард — 0:5 (Сомов, 8, Панфілов, 14, Балацький, 63, Поспєлов, 77, 90+1).
  3. Меліоратор – Джуніорс — 0:6 (Ятленко, 12, Левенець, 46, Костяний, 49, 65, Колесник, 70, 89).
  4. ФК Бровари – Любомир — 0:1 (Мирона, 75, у свої ворота).
  5. ФК Музичі – Сокіл — 1:0 (Бойко, 24, пн).
  6. ДГ Шевченківське – Діназ — 1:5 (Литченко, 67 — Корешков, 8, Зубленко, 56, Марченко, 66, Долженко, 84, Капаністий, 87). Вилучення: Булгаков (Шевченківське, 61).

11 тур. 16 червня, субота

  1. Патріот – Зоря — 4:1 (Купрій, 1, 50, Сусла, 30, Горстка, 61 — Ващенко, 11).
  2. Межигір’я – Меліоратор — 5:2 (Піскун, 18, Возний, 31, 68, 90, Юзефович, 64 — Кучеренко, 24, Киричок, 76).
  3. ФК Бровари – Авангард — 0:5 (Балацький, 31, Зелді, 50, 82, Шваб, 69, Поспєлов, 90).
  4. Джуніорс — ФК Музичі — 3:1 (Курята, 79, 90+1, Наконечний, 84, у свої ворота — Данілов, 71).
  5. Любомир – Діназ — 0:1 (Корешков, 14).
  6. Сокіл – ДГ Шевченківське — 4:2 (Іванов, 2, Скаскевич, 8, Власенко, 45, Жильчук, 45+1 — Литченко, 24, пн, Помазан, 62).

12 тур. 23 червня, субота

  1. Десна – Патріот — 0:2 (Кострома, 17, Діланян, 88).
  2. ФК Бровари – Зоря — 0:0.
  3. Межигір’я – ФК Музичі — 1:0 (Піскун, 17).
  4. Авангард – Діназ — 3:1 (Кушнір, 12, Балацький, 62, Панфілов, 86 — Марченко, 58). Вилучення: Прима (Діназ, 86).
  5. Джуніорс – ДГ Шевченківське — 4:0 (Левенець, 40, Костяний, 44, Костенко, 80, 89).
  6. Любомир – Сокіл — 1:2 (Гришин, 77 — Окодува, 61, Жильчук, 83).

13 тур. 30 червня , субота

  1. Десна – Меліоратор — 3:1 (А.Воробей, 8, 49, пн, Долгоп’ятов, 71 — Скуратівський, 20). Нереалізований пенальті: Скуратівський (90+4).
  2. Патріот – ФК Бровари — 4:0 (Ковальов, 11, Горстка, 25, Майсон, 48, Кукса, 74).
  3. Діназ – Зоря — 4:0 (Долженко, 6, 86, Безпалий, 51, Оленковський, 74, у свої ворота). Нереалізований пенальті: Долженко (Діназ, 90+1).
  4. ДГ Шевченківське – Межигір’я — 2:1 (Шушков, 60, Кіцута, 72 — Піскун, 26). Вилучення: Піскун, 87.
  5. Сокіл – Авангард — 0:4 (Кондратюк, 62, пн, 77, Панфілов, 72, Будзько, 90+2).
  6. Любомир – Джуніорс-СБ — 2:1 (Заїка, 39, пн, Дердель, 70, у свої ворота — Ятленко, 76). Вилучення: Левенець (Джуніорс, 60).

ДРУГЕ КОЛО

Базовий час початку матчів у серпні – 17:00

14 тур. 18 серпня, субота

  1. ФК Бровари – Десна — 2:2 (Рафаловський, 13, Мирона, 23 — Моісеєв, 17, М.Степаненко, 90+4).
  2. Патріот – Діназ — 0:0. Нереалізований пенальті:Долженко (Діназ, 37).
  3. Сокіл – Зоря — 1:1 (Ємельянов, 63 — Ващенко, 1).
  4. Любомир – Межигір’я — 0:5 (Гончарук, 13, Копач, 34, Возний, 68, 74, Пахолюк, 83).
  5. Джуніорс-СБ – Авангард — 1:0 (Костяний, 47). Нереалізовані пенальті:Кондратюк, 65, Балацький, 90. Вилучення:Резесідзе, 89, Ятленко, 90 (обидва — Джуніорс-СБ).

15 тур. 25 серпня, субота

  1. ФК Бровари – Діназ — 2:1 (Чорний, 19, Киричок, 79 — Марченко, 28, пн).Вилучення:Макаров, тренер, Логвин, президент клубу (обидва — ФК Бровари, 31).
  2. Меліоратор – ДГ Шевченківське — 5:3 (Алієв, 8, Джикія, 30, 45, Басалкевич, 36, Дубас, 59 — Д.Ситник, 10, 75, Димнич, 39). Вилучення:Солов’ян, тренер (ДГ Шевченківське, 21).
  3. Сокіл – Патріот — 1:1 (Ємельянов, 12 — Кострома, 30). Вилучення:Сіренко, асистент тренера (Сокіл, 56).
  4. Зоря – Джуніорс-СБ — 2:3 (Никоненко, 68, Голубєв, 86 — Кривошеєнко, 23, Резесідзе, 30, Апанчук, 40).
  5. Авангард – Межигір’я — 2:1 (Панфілов, 12, 18 — Ланін, 85).

УВАГА! Фіналісти Кубка області зіграють матч 15 туру 5 вересня, середа

16 тур. 1 вересня, субота

  1. Десна – Діназ — 1:4 (Прима, 8, у свої ворота — Каркошкін, 35, Марченко, 52, Безпалий, 58, Долженко, 90). Вилучення: Мандзюк (Десна, 45).
  2. ФК Бровари – Сокіл — 2:3 (Степаненко, 20, пн, Киричок, 57 — Кевін, 8, 25, Байдалук, 72).
  3. Меліоратор – Любомир — 5:2 (Скуратівський, 1, 41, 48, Алієв, 33, Петрук, 90+2 — Шишкін, 38, Ткаленко, 43).Вилучення:Романенко (Любомир, 32).
  4. Патріот – Джуніорс-СБ — 2:2 (Гайовий, 46, Купрій, 78, пн — Костяний, 30, 90+1). Нереалізований пенальті:Гайовий (Патріот, 35).
  5. Зоря – Межигір’я — 1:0 (Чоботар, 87).

17 тур. 8 вересня, субота

  1. Десна – ДГ Шевченківське — 3:0 (А.Воробей, 17, 90+4, пн, Цихмейструк, 82).
  2. Сокіл – Діназ — 0:2 (Каркошкін, 25, Марченко, 84, пн).
  3. Джуніорс-СБ – ФК Бровари — 5:0 (Шут, 12, пн, Кривошеєнко, 29, Апанчук, 34, 69, Костяний, 42). Нереалізований пенальті: Торшин (Джуніорс-СБ, 54).
  4. Авангард – Меліоратор — 1:0 (Панфілов, 16).
  5. Межигір’я – Патріот — 2:0 (Труський, 51, Гончарук, 68).

18 тур. 15 вересня, субота

  1. Сокіл – Десна — 1:2 (Скаскевич, 31 — Руженцев, 52, А.Воробей, 89, пн).
  2. Любомир – ДГ Шевченківське — 1:2 (Черпаков, 45+1 — Сирота, 21, Д.Ситник, 32).
  3. Джуніорс-СБ – Діназ — 4:2 (Апанчук, 7, Понєжда, 35, пн, Ятленко, 37, Скороход, 66 — Ічанський, 6, 45+2).
  4. ФК Бровари – Межигір’я — 0:2 (Піскун, 61, Пахолюк, 72).
  5. Меліоратор – Зоря — 2:1 (Алієв, 43, Джикія, 57 — Ващенко, 39).

Базовий час початку матчів – 16:00

19 тур. 22 вересня, субота

  1. Десна – Любомир — 2:1 (Давидовський, 84, Місько, 90+4 — Іващенко, 90+5).
  2. Джуніорс-СБ – Сокіл — 7:1 (Ятленко, 49, Костяний, 53, Апанчук, 57, 62, 88, Левенець, 67, Колесник, 72 — Окодува, 26).
  3. ДГ Шевченківське – Авангард — 1:7 (Рубльов, 19 — Сомов, 5, Кондратюк, 13, Кушнір, 41, Таран, 43, Зелді, 58, 73, Поспєлов, 88).
  4. Межигір’я – Діназ — 1:2 (Пахолюк, 59, пн — Ічанський, 17, Прима, 45+1).
  5. Патріот – Меліоратор — 2:1 (Килипенко, 7, Купрій, 66 — Пилипчук, 46, пн).

20 тур. 29 вересня, субота

  1. Джуніорс-СБ – Десна — 3:1 (Ятленко, 19, Резесідзе, 37, Апанчук, 70, пн — Є.Воробей, 8).
  2. Авангард – Любомир — 1:0 (Товт, 45, пн).
  3. Межигір’я – Сокіл — 4:1 (Труський, 31, Скидан, 45+1, 47, Копач, 87 — Окодува, 58).
  4. Зоря – ДГ Шевченківське — 3:4 (Лут, 20, Никоненко, 21, 69 — Гаврилюк, 41, Рубльов, 56, Максимов, 59, Кучерявий, 90+2).
  5. Меліоратор – Бровари – 9:1 (Петрук, 21, 34, 45, 56, Скуратівський, 78, Лаштур, 81, у свої ворота, Мар’євич, 85, 88, Басалкевич, 90 — Бабакар, 72).

21 тур. 6 жовтня, субота

  1. Десна – Авангард — 1:3 (Петрушенко, 28 — Панфілов, 13, Сомов, 60, Бондар, 90+4).Вилучення:Коростишевський (Десна, 56).
  2. Джуніорс-СБ – Межигір’я — 2:1 (Овчинніков, 36, у свої ворота, Ятленко, 55 — Пахолюк, 62).
  3. Любомир – Зоря — 2:1 (Козій, 33, Кутовенко, 43 — Лут, 70). Вилучення:Кутовенко (Любомир, 59).
  4. Патріот – ДГ Шевченківське — матч перервано на 90+3 хвилині за рахунку 2:1 (Бобошко, 53, Горстка, 90+3 — Димнич, 51).Вилучення: Рубльов (ДГ Шевченківське, 90+3).
  5. Діназ – Меліоратор — 2:1 (Долгоп’ятов, 18, Ічанський, 53 — Петрук, 60).

Базовий час початку матчів – 15:00

22 тур. 13 жовтня, субота

  1. Межигір’я – Десна — 2:1 (Пахолюк, 8, 34 — А.Якимлюк, 3).
  2. Зоря – Авангард  — 1:5 (Лідінфу, 55 — Сомов, 12, 22, Головатенко, 33, Таран, 57, Зелді, 63).
  3. Патріот – Любомир — 1:0 (Килипенко, 42). 
  4. Меліоратор – Сокіл — 2:1 (Джикія, 16, 19 — Ємельянов, 85). Вилучення:Олексюк (Сокіл, 76).
  5. ДГ Шевченківське – ФК Бровари — 1:0 (Д.Ситник, 40).

23 тур. 20 жовтня, субота

  1. Десна – Зоря — 5:1 (Є.Воробей, 30, 72, А.Якимлюк, 36, 45, Руженцев, 52 — Ващенко, 23).
  2. Авангард – Патріот — 0:1 (Мішель, 6).
  3. Джуніорс-СБ – Меліоратор — 0:4 (Радченко, 42, Алієв, 58, 84, Скуратівський, 76).
  4. Любомир – ФК Бровари — 5:0 (Касабуцький, 11, Козій, 22, Черпаков, 23, Рябов, 38, Кутовенко, 86, пн). Вилучення:Лаштур (Бровари, 85).
  5. Діназ – ДГ Шевченківське — 1:0 (Марченко, 52).

24 тур. 27 жовтня, субота

  1. Зоря – Патріот — 0:1 (Купрій, 3).
  2. Меліоратор – Межигір’я — 1:3 (Джикія, 17 — Гончарук, 30, 43, Піскун, 33). Вилучення: Овчинніков (Межигір’я, 44).
  3. Авангард – ФК Бровари — 3:0 (технічний результат).
  4. Діназ – Любомир — 2:1 (Марченко, 29, пн, Капаністий, 84 — Степанчук, 12).
  5. ДГ Шевченківське – Сокіл — 2:1 (Гаврилюк, 83, Сабатюк, 90+1, у свої ворота — Окодува, 62).

Базовий час початку матчів у листопаді – 14:00

25 тур. 3 листопада, субота

  1. Патріот – Десна — 2:1 (Купрій, 68, Майсон, 79 — Є.Воробей, 9).
  2. Зоря – ФК Бровари — 1:2 (Ващенко, 63 — Киричок, 36, Чорний, 70).
  3. Діназ – Авангард — 2:4 (Ічанський, 24, 84 — Кушнір, 28, Леонідов, 53, Шваб, 60, Зелді, 82).
  4. ДГ Шевченківське – Джуніорс-СБ — 3:0 (технічний результат).
  5. Сокіл – Любомир — 1:2 (Скаскевич, 45 — Шаталов, 34, пн, Степанчук, 63).

26 тур. 10 листопада, субота

  1. Десна – Меліоратор — 2:1 (Пилипчук, 16, Джикія, 27 — А.Якимлюк, 73).
  2. ФК Бровари – Патріот — 2:1 (Чорний, 21, Рабченюк, 77 — Кукса, 70). Нереалізований пенальті: Кукса (Патріот, 70).
  3. Зоря – Діназ — 1:4 (Ващенко, 39 — Безпалий, 4, 36, Литченко, 17, Прима, 83).
  4. Межигір’я – ДГ Шевченківське — 2:0 (Возний, 15, Мехед, 69).
  5. Авангард – Сокіл — 3:0 (Панфілов, 66, 72, Кондратюк, 70, пн).
  6. Джуніорс-СБ – Любомир— 3:0 (Кривошеєнко, 20, Ятленко, 59, Апанчук, 80).

Золотий матч або Суперкубок області – 17 (за потреби 24) листопада

Чемпіонат Київщини-2018. Турнірна таблиця

командиІВНПЗГПГРГО
122191263135058
222161553252849
322136338211745
422142653302341
522123751262539
62291124548-328
72291124065-2528
82282124039126
92273123245-1324
102271142439-1522
112242161970-5111
122213182360-376

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  •