Чемпіонат Київщини-2018 | Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Чемпіонат Київщини-2018


14.04.2018  

Календар чемпіонату Київщини-2018

Учасники: Авангард (Бзів), Джуніорс (Шпитьки), Десна (Погреби), Патріот (Баришівський р-н), Межигір’я (Нові Петрівці), Любомир (Ставище), Сокіл (Михайлівка-Рубежівка), Зоря (Владиславка), ФК Бровари, ДГ Шевченківське (Денихівка), Меліоратор (Буча), Діназ (Вишгород), ФК Музичі.

ПЕРШЕ КОЛО

Базовий час початку матчів у квітні – 15:00

Перший тур. 7 квітня, субота

  1. Десна – ФК Бровари — 6:0 (Є.Воробей, 13, 22, Шешеня, 15, 27, Місько, 30, Довгоп’ятов, 58). Вилучення: Тітомир (Бровари, 51).
  2. ФК Музичі – Меліоратор — 3:3 (Сирота, 61, Хомин, 73, 78 — Кучеренко, 27, Кокота, 36, Лавренюк, 50).
  3. Діназ – Патріот — 1:4 (Корешков, 89 — Гайовий, 41, пн, Горстка, 44, 74, Килипенко, 63).
  4. Зоря –  Сокіл — 0:2 (Шорников, 32, 76, пн).
  5. Межигір’я – Любомир — 3:0 (Возний, 4, Гагуха, 88, Білошицький, 90).
  6. Авангард – Джуніорс — 1:0 (Кондратюк, 85).

Другий тур. 14 квітня, субота

  1. ФК Музичі – Десна — 1:1 (Сирота, 63, пн — Р.Якимлюк, 82).
  2. Діназ – ФК Бровари — 4:0 (Долженко, 6, 21, Чернишов, 41, Безпалий, 63).
  3. ДГ Шевченківське – Меліоратор — 5:4 (Дубас, 22, у свої ворота, Митник, 42, Лікаренко, 47, Кучеревський, 75, у свої ворота, Булгаков, 81 — Кучеренко, 36, 63, Басалкевич, 52, Гайдук, 90+4).
  4. Патріот – Сокіл — 1:1 (Мурзик, 90+1 — Шорников, 19, пн).
  5. Джуніорс – Зоря — 4:3 (Щериця, 2, 30, пн, Скрипник, 9, 51 — Швець, 7, 45, пн, Никоненко, 53).
  6. Межигір’я – Авангард — 0:0.

Третій тур. 21 квітня, субота

  1. Діназ – Десна — 4:1 (Долженко, 26, Безпалий, 33, 54, Марченко, 46 — Петрусенко, 18).
  2. Музичі – ДГ Шевченківське — 4:0 (Шевель, 38, Романчук, 43, Сирота, 78, Мехед, 87).
  3. Сокіл – ФК Бровари — 6:0 (Коба, 15, 43, Заремба, 44, 51, Хурулаходжаєв, 85, Окодува, 87).
  4. Любомир – Меліоратор — 0:0.
  5. Джуніорс – Патріот — 0:0. Вилучення: Левенець (Джуніорс, 90+3).
  6. Межигір’я – Зоря — 5:0 (Возний, 17, 86, пн, Труський, 30, Скидан, 35, Білошицький, 70). Вилучення: Овчинніков (Межигір’я, 54).

Четвертий тур. 28 квітня, субота

  1. ДГ Шевченківське – Десна — 0:4 (Місько, 51, Шешеня, 56, Долгоп’ятов, 68, Є.Воробей, 90+2).
  2. Діназ – Сокіл — 2:0 (Долженко, 59, 82). Вилучення: Лущан (Діназ, 85).
  3. ФК Музичі – Любомир — 1:0 (Сирота, 70).
  4. ФК Бровари – Джуніорс — 1:2 (Чорний, 32 — Маринчук, 4, Кульгук, 49, пн). Вилучення: Гуніков, 47 — Костенко, 89.
  5. Меліоратор – Авангард — 0:2 (Кушнір, 35, Сомов, 36). Нереалізований пенальті: Кокота (Меліоратор, 21).
  6. Патріот – Межигір’я — 2:2 (Килипенко, 55, Мурзик, 86 — Юзефович, 24, Возний, 90+2, пн).

Базовий час початку матчів у травні – 17:00

П’ятий тур. 1 травня, вівторок

  1. Десна – Сокіл — 0:1 (Коба, 72).
  2. ДГ Шевченківське – Любомир — 5:2 (Литченко, 35, 39, 59, пн, Бондаренко, 44, Помазан, 90 — Маїтрея, 11, 30).
  3. Діназ – Джуніорс — 3:0 (Зубленко, 40, Долженко, 70, 88). Вилучення: Блазунь, 80 — Самар, 54. 
  4. Авангард – ФК Музичі — 2:1 (Кондратюк, 9, 69, пн — Шевель, 68). Нереалізований пенальті: Сирота (ФК Музичі, 71).
  5. Межигір’я – ФК Бровари — 5:2 (Кот, 4, Труський, 34, 45+1, Возний, 59, 87 — Плавуцький, 54, Ширай, 74). Вилучення: Степаненко (Бровари, 90+1).
  6. Зоря – Меліоратор — 1:2 (Лідінфу, 24 — Кокота, 14, Лавренюк, 82).

Шостий тур. 5 травня, субота

  1. Любомир – Десна — 1:0 (Заїка, 89, пн). Вилучення: Живий (Любомир, 74).
  2. Сокіл – Джуніорс — 0:1 (Левенець, 72). 
  3. Авангард – ДГ Шевченківське — 7:2 (Панфілов, 27, Кондратюк, 52, пн, Дорофеєв, 56, Тітов, 61, Шваб, 70, Поспєлов, 85, Зелді, 89 — Салтанов, 30, Шумак, 84).
  4. Діназ – Межигір’я — 2:1 (Долженко, 54, Лущан, 73 — Юзефович, 9).
  5. Зоря – ФК Музичі — 0:2 (Максимов, 14, Романчук, 20, пн).
  6. Меліоратор – Патріот — 0:1 (Єрмоленко, 36).

Сьомий тур. 12 травня, субота

  1. Десна – Джуніорс — 2:4 (Є.Воробей, 48, пн, 90+2 — Щериця, 21, Куба, 27, Кривошеєнко, 32, Костенко, 64).
  2. Любомир – Авангард — 0:1 (Сомов, 78).
  3. Сокіл – Межигір’я — 4:3 (Окодува, 26, Скаскевич, 38, Власенко, 67, Заремба, 80 — Скидан, 9, Білошицький, 12, Возний, 17).
  4. ДГ Шевченківське – Зоря — 2:2 (Литченко, 39, пн, 57 — Никоненко, 55, Ващенко, 90+2).
  5. Патріот – ФК Музичі — 2:0 (Драгомирецький, 47, Килипенко, 65).
  6. ФК Бровари – Меліоратор — 3:1 (Ширай, 44, Чорний, 62, Киричок, 73 — Скуратівський, 86).

Восьмий тур. 26 травня, субота

  1. Авангард – Десна — 3:1 (Шваб, 18, 52, Кондратюк, 23, пн — Долгоп’ятов, 89).
  2. Межигір’я – Джуніорс — 2:1 (Гончарук, 15, Возний, 17 — Козир, 65). Вилучення: Піскун, 77 — Верхов, 90+1.
  3. Зоря – Любомир — 1:3 (Оленковський, 20 — Степанюк, 15, Мохначук, 76, Черпаков, 83).
  4. ДГ Шевченківське – Патріот — 2:4 (Литченко, 33, пн, Березюк, 56 — Килипенко, 52, Гайовий, 66, пн, Бондаренко, 75, у свої ворота, Кострома, 90+3).
  5. Меліоратор – Діназ — 0:4 (Петренко, 26, Долженко, 46, 90+1, Безпалий, 76). Вилучення: Карабаєв (Меліоратор, 49).
  6. ФК Бровари – ФК Музичі — 1:4 (Тітомир, 81 — Шевель, 33, Самборський, 38, Антоненко, 66, Мехед, 86).

Базовий час початку матчів у червні – 17:00

Дев’ятий тур. 2 червня, субота

  1. Десна – Межигір’я — 1:1 (Моісеєв, 14 — Скидан, 27).
  2. Авангард – Зоря — 3:1 (Тітов, 6, Панфілов, 77, Кондратюк, 90+3 — Ващенко, 20).
  3. Любомир – Патріот — 0:2 (Діланян, 7, Бобошко, 16).
  4. Сокіл – Меліоратор — 1:3 (Коба, 44 — Скуратівський, 16, Кокота, 81, С.Киричок, 87).
  5. ФК Бровари – ДГ Шевченківське — 2:3 (І.Киричок, 68, 69 — Литченко, 79, Митник, 83, 84).
  6. ФК Музичі – Діназ — 0:3 (технічний результат).

Десятий тур. 9 червня, субота

  1. Зоря – Десна — 1:2 (Пономаренко, 49 — Є.Воробей, 24, Місько, 83). Вилучення: Є.Воробей, 79.
  2. Патріот – Авангард — 0:5 (Сомов, 8, Панфілов, 14, Балацький, 63, Поспєлов, 77, 90+1).
  3. Меліоратор – Джуніорс — 0:6 (Ятленко, 12, Левенець, 46, Костяний, 49, 65, Колесник, 70, 89).
  4. ФК Бровари – Любомир — 0:1 (Мирона, 75, у свої ворота).
  5. ФК Музичі – Сокіл — 1:0 (Бойко, 24, пн).
  6. ДГ Шевченківське – Діназ — 1:5 (Литченко, 67 — Корешков, 8, Зубленко, 56, Марченко, 66, Долженко, 84, Капаністий, 87). Вилучення: Булгаков (Шевченківське, 61).

11 тур. 16 червня, субота

  1. Патріот – Зоря — 4:1 (Купрій, 1, 50, Сусла, 30, Горстка, 61 — Ващенко, 11).
  2. Межигір’я – Меліоратор — 5:2 (Піскун, 18, Возний, 31, 68, 90, Юзефович, 64 — Кучеренко, 24, Киричок, 76).
  3. ФК Бровари – Авангард — 0:5 (Балацький, 31, Зелді, 50, 82, Шваб, 69, Поспєлов, 90).
  4. Джуніорс — ФК Музичі — 3:1 (Курята, 79, 90+1, Наконечний, 84, у свої ворота — Данілов, 71).
  5. Любомир – Діназ — 0:1 (Корешков, 14).
  6. Сокіл – ДГ Шевченківське — 4:2 (Іванов, 2, Скаскевич, 8, Власенко, 45, Жильчук, 45+1 — Литченко, 24, пн, Помазан, 62).

12 тур. 23 червня, субота

  1. Десна – Патріот — 0:2 (Кострома, 17, Діланян, 88).
  2. ФК Бровари – Зоря — 0:0.
  3. Межигір’я – ФК Музичі — 1:0 (Піскун, 17).
  4. Авангард – Діназ — 3:1 (Кушнір, 12, Балацький, 62, Панфілов, 86 — Марченко, 58). Вилучення: Прима (Діназ, 86).
  5. Джуніорс – ДГ Шевченківське — 4:0 (Левенець, 40, Костяний, 44, Костенко, 80, 89).
  6. Любомир – Сокіл — 1:2 (Гришин, 77 — Окодува, 61, Жильчук, 83).

13 тур. 30 червня , субота

  1. Меліоратор – Десна
  2. Патріот – ФК Бровари
  3. Діназ – Зоря
  4. ДГ Шевченківське – Межигір’я
  5. Сокіл – Авангард
  6. Любомир – Джуніорс

ДРУГЕ КОЛО

Базовий час початку матчів у серпні – 17:00

14 тур. 18 серпня, субота

  1. ФК Бровари – Десна
  2. Меліоратор – ФК Музичі
  3. Патріот – Діназ
  4. Сокіл – Зоря
  5. Любомир – Межигір’я
  6. Джуніорс – Авангард

Чемпіонат Київщини-2018. Турнірна таблиця

командиІВНПЗГПГРГО
11110103262631
21190230102027
31173122121024
41171325131222
51163238141421
6116142114719
7125251816217
8113261818011
911317816-810
10113172242-2010
11112271531-168
1211119937-284
13110291029-192

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  •