Чемпіонат Київщини-2017 | Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Чемпіонат Київщини-2017


11.04.2017  

Календар чемпіонату Київщини-2017

Перший тур. 1 квітня, субота, 16:00
1. Межигір’я – Зоря – 1:0 (Возний, 81).
2. Джуніорс – Авангард — 0:1 (Сомов, 89). Вилучення: Верхов (Джуніорс, 71).
3. Кристал – Переяславщина — 5:0 (Сорокін, 28, Панічев, 56, 66, Мазур, 68, Давиденко, 81).
4. Оболонь-Бровар-2 – Любомир — 1:1 (Литченко, 90+2 — Живий, 55). Вилучення: Ніфталієв (Любомир, 90+2).
5. ФК Бровари – Моноліт — 3:0 (Громей, 27, Чорний, 49, Дацюк, 75).
6. Бориспіль-Фаворит – Десна — 0:2 (А.Воробей, 9, 65, пн).
7. ФК Обухів – Сокіл — 2:5 (Мандровський, 60, Сотник, 62 — Федоренко, 32, Сапоненко, 45, Шорников, 64, Окодува, 74, Горнакашвілі, 90). Вилучення: Казін (Сокіл, 48).

Другий тур. 8 квітня , субота, 16:00
8. Межигір’я – Патріот — 1:0 (Постоловський, 17).
9. Переяславщина – Зоря — 0:0.
10. Авангард – Оболонь-Бровар-2 — 1:0 (Кондратюк, 48).
11. Кристал – Моноліт — 2:0 (Кульгук, 25, Важкий, 69).
12. Любомир – Бориспіль-Фаворит — 2:2 (Живий, 27, пн, Воротинцев, 52 — Андрощук, 3, О.Курилко, 18, пн). Вилучення: Романюк (Бориспіль-Фаворит, 79).
13. Сокіл – ФК Бровари — 1:1 (Окодува, 45 — Чорний, 16).
14. ФК Обухів – Десна — 0:3 (А.Воробей, 22, пн, 88, Копач, 63).

Третій тур. 15 квітня, субота, 16:00
15. Патріот – Джуніорс — 0:2 (Самар, 37, пн, Байдачний, 44).
16. Переяславщина – Межигір’я — 0:0. 
17. Моноліт – Зоря — 2:2 (Страмоух, 24, Віслевський, 28 — Швець, 52, 83).
18. Бориспіль-Фаворит – Авангард — 1:1 (Козубський, 42 — Бражук, 48, у свої ворота).
19. Сокіл – Кристал — 0:1 (Кульгук, 13, пн).
20. Любомир – ФК Обухів — 2:1 (Біленко, 34, Живий, 84 — Ятленко, 13, пн).
21. Десна – ФК Бровари — 2:0 (А.Воробей, 23, Є.Воробей, 76).

Четвертий тур. 22 квітня, субота, 16:00
22. Переяславщина – Патріот — 0:3 (Омельянов, 16, Онопченко, 74, Григораш, 76).
23. Джуніорс – Оболонь-Бровар-2 — 5:1 (Байдачний, 5, 80, Левенець, 27, Чуприна, 44, Маринчук, 76 — Прокопенко, 28).
24. Межигір’я – Моноліт — 3:1 (Пахолюк, 19, пн, Колодяжний, 23, Труський, 72 — Рахманов, 42).
25. Зоря – Сокіл — 1:2 (Сокирка, 80 — Шорников, 32, пн, Коба, 90+2).
26. Авангард – ФК Обухів — 3:0 (Панфілов, 33, Сомов, 70, Зелді, 82). Нереалізований пенальті: Ятленко (Обухів, 62).
27. Кристал – Десна — 3:2 (Кульгук, 55, пн, 65, пн, 74 — А.Воробей, 13, пн, Бафталовський, 72).
28. ФК Бровари – Любомир — 3:1 (Кострома, 3. 14, Дацюк, 63 — Іващенко, 88). Вилучення: Ніфталієв (Любомир, 62).

П’ятий тур. 29 квітня, субота, 16:00
29. Оболонь-Бровар-2 – Патріот — 2:0 (Рябцев, 4, 7). Результат анульовано, технічна поразка – 0:3.
30. Моноліт – Переяславщина — 1:2 (Страмоух, 41 — Єфремов, 58, Полуденний, 90).
31. Джуніорс – Бориспіль-Фаворит — 4:0 (Скороход, 29, 84, Байдачний, 33, Щериця, 73).
32. Сокіл – Межигір’я — 2:4 (Окодува, 53, пн, 83 — Труський, 13, Колодяжний, 40, Скидан, 66, Гончарук, 90+1, пн).
33. Десна – Зоря — 3:2 (Петрусенко, 3, Місько, 74, Є.Воробей, 76 — Антоненко, 48, 77). Нереалізований пенальті: Сокирка (Зоря, 78).
34. Авангард – ФК Бровари — 0:0.
35. Любомир – Кристал — 2:0 (Живий, 41, Іващенко, 90+4).

Шостий тур. 2 травня, вівторок, 17:00
36. Патріот – Моноліт — 3:0 (Яременко, 45+2, 73, пн, Бобошко, 49).
37. Бориспіль-Фаворит – Оболонь-Бровар-2 — 1:2 (Оксамит, 82 — Гусак, 59, 74).
38. Сокіл – Переяславщина — 5:0 (Коба, 50, 59, 67, Ємельянов, 51, Оленківський, 86).
39. ФК Обухів – Джуніорс — 1:3 (Кандубін, 15 — Щериця, 51, Маринчук, 61, 83).
40. Десна – Межигір’я — 3:1 (Є.Воробей, 41, Бондаренко, 65, Гардазарі, 78 — Пахолюк, 90).
41. Зоря – Любомир — 1:1 (Корбут, 60 — Біленко, 37).
42. Кристал – Авангард — 1:3 (Іванюк, 53 — Леонідов, 76, А.Дарда, 78, Кондратюк, 80).

Сьомий тур. 6 травня, субота, 17:00
43. Бориспіль-Фаворит – Патріот — 1:5 (Бердник, 79 — Купрій, 8, Горстка, 26, Кемфор, 45, Онопченко, 72, Акоегбе, 90).
44. Моноліт – Сокіл — 0:3 (Окодува, 17, Коба, 35, 37).
45. Оболонь-Бровар-2 – ФК Обухів — 3:2 (Рябцев, 5, Єлисєєв, 30, Гусак, 82 — Мандровський, 25, Островський, 66, в свої ворота).
46. Переяславщина – Десна — 1:5 (М.Середа, 62 — Є.Воробей, 6, Бондаренко, 25, Прима, 29, Бафталовський, 81, Матвіїв, 84).
47. Джуніорс – ФК Бровари — 5:2 (Байдачний, 20, Верхов, 32, Самар, 38, Левенець, 45, Маринчук, 74 — Самар, 23, у свої ворота, Кушка, 66).
48. Межигір’я – Любомир — 2:2 (Пахолюк, 63, пн, Шешеня, 65 — Шульга, 52, Живий, 71).
49. Авангард – Зоря — 6:1 (Таран, 19, Зелді, 21, Панфілов, 25, 88, Сокирка, 40, у свої ворота, Кондратюк, 54 — Мартиненко, 77).

Восьмий тур. 13 травня, субота, 17:00
50. Сокіл – Патріот — 2:2 (Окодува, 49, пн, Сапоненко, 61 — Гайовий, 12, Яременко, 18). Вилучення: Кемфор (Патріот, 90+1).
51. ФК Обухів – Бориспіль-Фаворит — 4:1 (Мандровський, 41, пн, Сотник, 79, 90+5, пн, Бабаєв, 90 — Килипенко, 11). Вилучення: Бердник (Бориспіль, 69), Романюк (Бориспіль, 90+4).
52. Десна – Моноліт — 8:1 (Прима, 14, Бондаренко, 19, 26, 27, 41, Копач, 69, А.Воробей, 84, Петренко, 87 — Віслевський, 59, пн).
53. ФК Бровари – Оболонь-Бровар-2 — 2:0 (Чорний, 23, Кострома, 59). Вилучення: Чорний (Бровари, 44).
54. Любомир – Переяславщина — 5:0 (Воротинцев, 24, Шульга, 53, Живий, 69, Іващенко, 77, 90+2).
55. Кристал – Джуніорс — 1:3 (Кульгук, 79 — Левенець, 13, Байдачний, 41, Скороход, 75). Вилучення: Скаскевич (Кристал, 90+3).
56. Авангард – Межигір’я — 4:1 (Зелді, 37, Кондратюк, 43, 58, пн, Будзько, 55 — Семеній, 77).

Дев’ятий тур. 20 травня, субота, 17:00
57. Патріот – ФК Обухів — 2:1 (Купрій, 30, Яременко, 73, пн — Мандровський, 81).
58. Десна – Сокіл — 1:0 (Є.Воробей, 59). Вилучення: Окодува (Сокіл, 29).
59. Бориспіль-Фаворит – ФК Бровари — 1:2 (Килипенко, 5 — Дацюк, 34, Кушка, 53).
60. Моноліт – Любомир — 0:1 (Воротинцев, 84). Вилучення: Біленко (Любомир, 56).
61. Оболонь-Бровар-2 – Кристал — 1:1 (Мартиненко, 40 — Давиденко, 84, пн). Вилучення: Литченко (Оболонь-Бровар-2, 78).
62. Переяславщина – Авангард — 0:5 (Кондратюк, 32, пн, Панфілов, 44, Таран, 52, А.Дарда, 80, Сомов, 87).
63. Джуніорс – Зоря — 6:0 (Левенець, 3, Куба, 40, Скороход, 48, 74, Маринчук, 68, Колесник, 89).

Десятий тур. 3 червня, субота, 17:00
64. Патріот – Десна — 1:2 (Яременко, 16, пн — А.Воробей, 34, Є.Воробей, 87).
65. ФК Бровари – ФК Обухів — 3:1 (Глушок, 23, Чорний, 31, пн, Пономаренко, 63 — Бачинський, 57).
66. Сокіл – Любомир — 1:3 (А.Бондаренко, 87 — Воротинцев, 10, пн, Шульга, 34, Гонта, 86).
67. Бориспіль-Фаворит – Кристал — 6:2 (Смарж, 25, 74, Нездатний, 31, Козубський, 38, Килипенко, 78, Дорогань, 90 — Гойнік, 9, Кульгук, 47). Нереалізований пенальті: О.Курилко (Бориспіль, 40).
68. Моноліт – Авангард — 0:7 (Панфілов, 17, Зелді, 29, 51, Кушнір, 42, Будзько, 47, Миколайчук, 84, Сомов, 87).
69. Зоря – Оболонь-Бровар-2 — 2:2 (Швець, 68, 75 — Єлисєєв, 66, Островський, 78).
70. Межигір’я – Джуніорс — 1:2 (Пахолюк, 3 — Верхов, 12, Черновол, 86).

11-й тур. 10 червня, субота, 17:00
71. ФК Бровари – Патріот — 1:0 (Ширай, 34).
72. Любомир – Десна — 2:2 (А.Якимлюк, 13, А.Воробей, 50, пн — Гаврилов, 21, Біленко, 45).
73. ФК Обухів – Кристал — 1:2 (Ятленко, 87 — Іванюк, 9, Корнейко, 90+2).
74. Авангард – Сокіл  — 3:1 (Зелді, 16, 31, Кондратюк, 67 — Коба, 9).
75. Зоря – Бориспіль-Фаворит — 3:2 (Мар’євич, 33, Мартиненко, 73, Харченко, 80 — Михайличенко, 56, Дорогань, 68).
76. Оболонь-Бровар-2 – Межигір’я — 3:3 (Прокопенко, 40, Гамула, 72, 80 — Труський, 12, Нагорняк, 44, у свої ворота, Грачов, 57).
77. Джуніорс – Переяславщина — 5:2 (Байдачний, 21, Куроченко, 25, 33, 38, Самар, 56, пн — Галенко, 49, Єфремов, 77).

12-й тур. 17 червня, субота, 17:00
78. Патріот – Любомир – 1:0 (Гаврилов, 67, у свої ворота).
79. Кристал – ФК Бровари 0:1 (Гуніков, 29).
80. Десна – Авангард — 2:1 (Є.Воробей, 28, Тітов, 90, у свої ворота — Кондратюк, 53). Вилучення: Агбо, 69 — Леонідов, 80.
81. ФК Обухів – Зоря — 1:4 (Мандровський, 5, пн — Харченко, 7, 53, Мар’євич, 56, Голубєв, 90).
82. Межигір’я – Бориспіль-Фаворит — 7:0 (Козін, 8, 41, 48, Колодяжний, 67, пн, Калінкін, 80, 82, 88). Вилучення: Романюк (Бориспіль, 66).
83. Джуніорс – Моноліт — 3:1 (Байдачний, 23, 38, Курята, 35 — Віслевський, 70).
84. Переяславщина – Оболонь-Бровар-2 — 1:2 (Левченко, 79 — Гамула, 47, Литченко, 74).

13-й тур. 24 червня, субота, 17:00
85. Патріот – Кристал — 3:1 (Бурдейний, 15, у свої ворота, Купрій, 46, Онопченко, 70 — Кобченко, 43).
86. Любомир – Авангард — 0:7 (Таран, 4, Кондратюк, 17, Зелді, 30, 63, пн, 65, Балацький, 34, Сомов, 45).
87. Зоря – ФК Бровари — 3:2 (Сіренко, 45, 75, Лідінфу, 85 — Степаненко, 3, Герасименко, 58).
88. Межигір’я – ФК Обухів — 6:0 (Колодяжний, 8, Возний, 47, пн, 65, 76, Труський, 48, Постоловський, 86).
89. Сокіл – Джуніорс — 2:3 (Окодува, 42, пн, Коба, 53 — Байдачний, 36, Верхов, 45+1, Щериця, 90+2, пн). Вилучення: Резесідзе (Джуніорс, 70).
90. Бориспіль-Фаворит – Переяславщина — 5:1 (Килипенко, 9, 24, 40, Михайличенко, 54, Дорогань, 59 — Левченко, 12).
91. Моноліт – Оболонь-Бровар-2 — 4:2 (Кірієнко, 1, Бамба, 50, Віслевський, 55, Костюшко, 70 — Литченко, 63, 78).

14-й тур. 1 липня, субота, 17:00
92. Авангард – Патріот — 4:1 (Кушнір, 11, Сомов, 20, Кондратюк, 63, пн, Зелді, 84 — Гайовий, 71, пн). Нереалізовані пенальті: Зелді, 67 — Яременко, 23. Вилучення: Гайовий (Патріот, 72).
93. Кристал – Зоря — 1:1 (Панічев, 66 — Швець, 14, пн). Вилучення: Скаскевич (Кристал, 55).
94. ФК Бровари – Межигір’я — 1:2 (Чорний, 42 — Білошицький, 41, Труський, 70).
95. Джуніорс – Десна — 1:0 (Байдачний, 14).
96. ФК Обухів – Переяславщина — 6:1 (Мандровський, 9, 31, 41, 64, 68, 70 — Галенко, 83). Нереалізований пенальті: Левченко (Переяславщина, 44).
97. Оболонь-Бровар-2 – Сокіл — 5:0 (Литченко, 32, Єлисєєв, 52, І.Марченко, 81, Галич, 87, 90). Вилучення: Панін (Оболонь-Бровар-2, 37). Нереалізований пенальті: Окодува (Сокіл, 20). Результат анульовано, технічна поразка — 0:3.
98. Бориспіль-Фаворит – Моноліт — 2:0 (Дорогань, 83, Козубський, 86).

15-й тур. 8 липня, субота, 17:00
99. Зоря – Патріот — 2:0 (Мар’євич, 30, Мартиненко, 78).
100. Межигір’я – Кристал — 2:0 (Труський, 31, Пахолюк, 76, пн). Вилучення: Осіпов (Кристал, 75).
101. Любомир – Джуніорс — 0:1 (Байдачний, 18).
102. Переяславщина – ФК Бровари — 2:3 (Лисенко, 45, Левченко, 50 — Дацюк, 10, 37, Чорний, 73). Вилучення: Глушок (Бровари, 83). Результат анульовано, технічна перемога – 3:0.
103. Десна – Оболонь-Бровар-2 — 10:2 (А.Якимлюк, 17, 47, 61, 71, Є.Воробей, 23, 41, Островський, 43, у свої ворота, Бондаренко, 63, Копач, 83, Бафталовський, 84 — Нагорняк, 33, Зіпцер, 45+2).
104. Моноліт – ФК Обухів — 1:1 (Бамба, 76 — Мандровський, 32).
105. Сокіл – Бориспіль-Фаворит — 2:2 (Окодува, 44, пн, Сапоненко, 84 — Дорогань, 16, 32).

16-й тур. 12 серпня, субота, 17:00
106. Зоря – Межигір’я — 1:1 (Ващенко, 53 — Білошицький, 33).
107. Авангард – Джуніорс — 1:0 (Кондратюк, 12).
108. Переяславщина – Кристал — 0:2 (Сушко, 33, Горнакашвілі, 76).
109. Любомир – Оболонь-Бровар-2 — 3:0 (технічний результат).
110. Моноліт – ФК Бровари  — 0:0.
111. Десна – Бориспіль-Фаворит — 10:0 (А.Воробей, 15, Є.Воробей, 16, 84, Бафталовський, 17, 31, 54, 57, Прима, 20, 79, Бондаренко, 90+1).
112. Сокіл – ФК Обухів — 4:1 (Окодува, 45, 76, Сапоненко, 60, Коба, 83 — Калайда, 86).

17-й тур. 19 серпня, субота, 17:00
113. Патріот – Межигір’я — 3:2 (Онопченко, 69, Купрій, 86, Майсон, 90 — Труський, 23, Скидан, 45+2).
114. Зоря – Переяславщина — 3:0 (Ващенко, 11, Мар’євич, 22, Співаков, 51, пн).
115. Оболонь-Бровар-2 – Авангард — 0:3 (технічний результат).
116. Моноліт – Кристал — 0:2 (Важкий, 67, Кульгук, 69).
117. Бориспіль-Фаворит – Любомир — 4:1 (Дорогань, 20, пн, Артеменко, 55, Мельник, 70, Смарж, 80 — Гонта). Результат анульовано, технічна поразка — 0:3.
118. ФК Бровари – Сокіл — 0:4 (Окодува, 57, 89, Макеєв, 76, Федоренко, 88).
119. Десна – ФК Обухів — 10:1 (А.Воробей, 11, 49, 53, 80, 81, Бафталовський, 44, 73, 78, А.Якимлюк, 45, Бондаренко, 67 — Бойко, 70). Вилучення: Каталов (ФК Обухів, 40).

18-й тур. 26 серпня, субота, 17:00
120. Джуніорс – Патріот — 0:3 (Бобошко, 7, Петрук, 13, Килипенко, 30). Вилучення: Левенець (Джуніорс, 59).
121. Межигір’я – Переяславщина — 10:1 (Гончарук, 10, Литченко, 29, Труський, 38, 70, Полуденний, 40, у свої ворота, Пахолюк, 53, Колодяжний, 55, Возний, 69, 84, Постоловський, 79 — Левченко, 62).
122. Зоря – Моноліт — 2:0 (Ващенко, 29, 71).
123. Авангард – Бориспіль-Фаворит — 8:0 (Кушнір, 19, Кондратюк, 25, Сомов, 30, Таран, 38, Панфілов, 48, Будзько, 56, 82, Поспєлов, 84).
124. Кристал – Сокіл — 1:4 (Ятленко, 67, пн — Окодува, 28, пн, 69, Сапоненко, 31, Іванов, 90+5). Вилучення: Бурдейний, 52 — Сілла, 90+1.
125. ФК Обухів – Любомир — 1:7 (Бойко, 33 — Кот, 43, Гонта, 45, 47, Шульга, 63, Іващенко, 70, О.Іллічов, 75, 79).
126. ФК Бровари – Десна — 1:3 (Степаненко, 23, пн — Є.Воробей, 9, Бафталовський, 52, 63).

Базовий час початку матчів у вересні – 16:00

19-й тур. 2 вересня, субота, 16:00
127. Патріот – Переяславщина — 6:2 (Гайовий, 19, пн, Купрій, 32, 45, Килипенко, 51, 62, Григораш, 87 — Акоегбе, 3, у свої ворота, Левченко, 80).
128. Оболонь-Бровар-2 – Джуніорс — 0:3 (технічний результат).
129. Моноліт – Межигір’я — 0:6 (Білошицький, 23, Юзефович, 36, Гончарук, 44, Труський, 54, Колодяжний, 87, Литченко, 90+4).
130. Сокіл – Зоря — 2:0 (Коба, 87, Окодува, 90+4). Вилучення: Швець (Зоря, 90+2).
131. ФК Обухів – Авангард — 0:6 (Таран, 14, Балацький, 23, Панфілов, 31, Будзько, 60, Зелді, 67, Сомов, 71).
132. Десна – Кристал — 1:0 (Прима, 22). Вилучення: Бабаєв (Кристал, 72).
133. Любомир – ФК Бровари — 0:0.

20-й тур. 9 вересня, субота, 16:00
134. Патріот – Оболонь-Бровар-2 — 3:0 (технічний результат).
135. Переяславщина – Моноліт — 0:0.
136. Бориспіль-Фаворит – Джуніорс — 1:4 (Дорогань, 31 — Колесник, 28, пн, Скороход, 54, Ординський, 62, Торшин, 85). Вилучення: Верхов (Джуніорс, 45).
137. Межигір’я – Сокіл — 1:1 (Возний, 85 — Іванов, 24).
138. Зоря – Десна — 0:1 (Є.Воробей, 16).
139. ФК Бровари – Авангард — 0:10 (Сомов, 4, 14, Кондратюк, 18, 60, Шваб, 40, Будзько, 47, 66, Панфілов, 51, Балацький, 59, А.Дарда, 78).
140. Кристал – Любомир — 3:0 (Важкий, 24, 26, 31).

21-й тур. 16 вересня, субота, 16:00
141. Моноліт – Патріот — 0:6 (Онопченко, 15, 45+3, Купрій, 21, 90+3, Петрук, 54, 75). Нереалізований пенальті: Костюшко (Моноліт, 40).
142. Оболонь-Бровар-2 – Бориспіль-Фаворит — 0:3 (технічний результат).
143. Переяславщина – Сокіл — 1:2 (Левченко, 29 — А.Бондаренко, 70, Макеєв, 81).
144. Джуніорс – ФК Обухів — 4:0 (Скороход, 43, 44, Байдачний, 68, Кривошеєнко, 90+1).
145. Межигір’я – Десна — 3:3 (Білошицький, 45, Возний, 79, 82 — Є.Воробей, 4, 19, В.Бондаренко, 36).
146. Любомир – Зоря — 0:0.
147. Авангард – Кристал — 2:1 (Кондратюк, 70, пн, Панфілов, 89 — Ятленко, 22, пн).

22-й тур. 23 вересня, субота, 16:00
148. Патріот – Бориспіль-Фаворит — 7:2 (Петрук, 9, Килипенко, 30, 47, Купрій, 35, Гайовий, 56, пн, Мурзик, 90+1, Сусла, 90+2 — Дорогань, 34, пн, 75). Вилучення: Секу, 45 — Андрощук, 32.
149. Сокіл – Моноліт — 2:1 (Коба, 18, 37 — Маценко, 90+4).
150. ФК Обухів – Оболонь-Бровар-2 — 3:0 (технічний результат).
151. Десна – Переяславщина — 3:1 (Є.Воробей, 14, Петренко, 22, Бондаренко, 38 — Єфремов, 41).
152. ФК Бровари – Джуніорс — 0:5 (Кривошеєнко, 29, Скороход, 42, Бамба, 51, Ординський, 55, Костяний, 75).
153. Любомир – Межигір’я — 0:2 (Білошицький, 3, Труський, 64).
154. Зоря – Авангард — 3:5 (Мар’євич, 8, 47, Швець, 67 — Шваб, 5, Кондратюк, 20, Дорофєєв, 63, Зелді, 87, 90).

23-й тур. 30 вересня, субота, 16:00
155. Патріот – Сокіл — 1:1 (Килипенко, 19 — Окодува, 55, пн).
156. Бориспіль-Фаворит – ФК Обухів — 7:1 (Дорогань, 25, 42, 69, 85, пн, Смарж, 27, Козубський, 34, Курилко, 44 — М.Бойко, 17).
157. Моноліт – Десна — 0:3 (Крохмаль, 16, Бафталовський, 17, Є.Воробей, 73). Вилучення: Хурулаходжаєв, 57, Шевченко, 63, Пасічнюк, 63 — Чангелія, 63.
158. Оболонь-Бровар-2 – ФК Бровари — 0:3 (технічний результат).
159. Переяславщина – Любомир — 1:4 (Лисенко, 35 — Трофименко, 20, 80, Шульга, 34, 74).
160. Джуніорс – Кристал — 3:0 (Кривошеєнко, 65, Маринчук, 80, Ординський, 87).
161. Межигір’я – Авангард — 2:3 (Грачов, 14, Труський, 44 — Сомов, 11, Шваб, 34, Кондратюк, 57). Вилучення: Таран (Авангард, 89).

24-й тур. 7 жовтня, субота, 15:00
162. ФК Обухів – Патріот — 1:5 (Євдокимчик, 19 — Петрук, 24, 45, Кукса, 36, Онопченко, 74, 76).
163. Сокіл – Десна — 2:2 (Окодува, 53, Сапоненко, 72 — Є.Воробей, 18, А.Якимлюк, 35).
164. ФК Бровари – Бориспіль-Фаворит — 3:0 (Степаненко, 4, пн, Чорний, 57, Пономаренко, 64).
165. Любомир – Моноліт — 3:2 (Трофименко, 50, пн, Гришин, 82, Шульга, 85 — Кабачок, 19, Химченко, 67).
166. Кристал – Оболонь-Бровар-2 — 3:0 (технічний результат).
167. Авангард – Переяславщина — 8:0 (Сомов, 16, Панфілов, 28, Кондратюк, 44, 53, 70, Поспєлов, 62, Кушнір, 79, Будзько, 88).
168. Зоря – Джуніорс — 0:3 (Маринчук, 55, Колесник, 63, Ремезовський, 90+3).

25-й тур. 14 жовтня, субота, 15:00
169. Десна – Патріот — 0:0.
170. ФК Обухів – ФК Бровари — 1:3 (Дубовий, 56 — Дмитренко, 63, Громей, 66, Костюк, 86).
171. Любомир – Сокіл — 2:1 (Гаврилов, 9, Касабуцький, 82 — Коба, 67). Вилучення: Васильєв (Сокіл, 76).
172. Кристал – Бориспіль-Фаворит — 2:0 (Іванюк, 6, Важкий, 45).
173. Авангард – Моноліт — 4:1 (Сомов, 5, Зелді, 11, Кушнір, 19, Балацький, 62 — Ізергін, 25).
174. Оболонь-Бровар-2 – Зоря — 0:3 (технічний результат).
175. Джуніорс – Межигір’я — 1:0 (Скороход, 52).

26-й тур. 21 жовтня, субота, 15:00
176. Патріот – ФК Бровари — 3:2 (Гайовий, 2, 8, пн, Костюк, 15, у свої ворота — Безпалий, 30, пн, Дмитренко, 88).
177. Любомир – Десна  — 0:2 (Бафталовський, 11, Є.Воробей, 46).
178. Кристал – ФК Обухів — 4:1 (Важкий, 14, Кульгук, 49, пн, 64, Іванюк, 68 — Жураківський, 29).
179. Сокіл – Авангард — 0:2 (Зелді, 2, 64).
180. Бориспіль-Фаворит – Зоря — 1:5 (Ніколаєнко, 90+2 — Сачок, 12, Пономаренко, 33, Швець, 50, пн, Сошенський, 63, Піскун, 72).
181. Межигір’я – Оболонь-Бровар-2 — 3:0 (технічний результат).
182. Переяславщина – Джуніорс — 1:2 (Лисенко, 68 — Колесник, 36, Байдачний, 45). Вилучення: Варцев, 40, Данилюк, 50 (обидва — «Переяславщина»).

27-й тур. 28 жовтня, субота, 15:00
183. Любомир – Патріот 0:2 (Петрук, 45+1, 62).
184. ФК Бровари – Кристал — 0:1 (Ятленко, 90+2).
185. Авангард – Десна — 3:0 (Сомов, 33, Панфілов, 53, Зелді, 75).
186. Зоря – ФК Обухів — 3:0 (Піскун, 25, Сошенський, 28, Швець, 36, пн). Нереалізований пенальті: Сошенський, 27. Вилучення: Степанченко (ФК Обухів, 65).
187. Бориспіль-Фаворит – Межигір’я — 1:2 (Смарж, 61 — Рустамов, 45, Колодяжний, 49).
188. Моноліт – Джуніорс — 1:4 (Кабачок, 16 — Ординський, 59, Кривошеєнко, 77, Колесник, 90, 90+2).
189. Оболонь-Бровар-2 – Переяславщина — 0:3 (технічний результат).

28-й тур. 4 листопада, субота, 14:00
190. Кристал – Патріот — 1:2 (Горнакашвілі, 82 — Килипенко, 9, Яременко, 90+1). Вилучення: Секу (Патріот, 90+3).
191. Авангард – Любомир — 3:0 (Кондратюк, 60, пн, Балацький, 90+2, Сомов, 90+3).
192. ФК Бровари – Зоря — 0:9 (Лідінфу, 11, 13, 77, Сачок, 23, Сошенський, 30, 42, Піскун, 45, Ващенко, 70, Радченко, 82).
193. ФК Обухів – Межигір’я — 0:9 (Дунаєвський, 24, 37, 59, пн, Шешеня, 41, Рустамов, 49, Труський, 75, Пахолюк, 77, Возний, 78, Білошицький, 85).
194. Джуніорс – Сокіл — 3:0 (Куба, 10, Ординський, 63, Скороход, 66).
195. Переяславщина – Бориспіль-Фаворит — матч перервано на 63-й хвилині за рахунку 2:3.
196. Оболонь-Бровар-2 – Моноліт — 0:3 (технічний результат).

29-й тур. 11 листопада, субота, 14:00
197. Патріот – Авангард — 1:0 (Григораш, 10).
198. Зоря – Кристал — 2:0 (Піскун, 35, 85).
199. Межигір’я – ФК Бровари — 12:0 (Труський, 3, 36, 38, Пахолюк, 6, 10, 41, Возний, 32, Дунаєвський, 43, Литченко, 47, 63, Постоловський, 64, Козін, 68).
200. Десна – Джуніорс — 2:1 (Бондаренко, 27, Прима, 51 — Ординський, 5). Вилучення: Клименко, 61 — Верхов, 89.
201. Переяславщина – ФК Обухів — 4:1 (Левченко, 62, О.Антоненко, 83, Єфремов, 88, Богданов, 90+2 — О.Бойко, 51).
202. Сокіл – Оболонь-Бровар-2 — 3:0 (технічний результат).
203. Моноліт – Бориспіль-Фаворит — 3:0 (Мотринчук, 63, Костюшко, 68, Кірієнко, 83).

30-й тур. 18 листопада, субота, 14:00
204. Патріот – Зоря — 3:2 (Петрук, 37, Купрій, 47, 52 — Піскун, 10, Ващенко, 82).
205. Кристал – Межигір’я — 1:3 (Козлов, 51 — Возний, 73, 81, Дунаєвський, 90+1). Нереалізований пенальті: Возний, 86. Вилучення: Важкий, 42, Нагорний, 86 (обидва — «Кристал»).
206. Джуніорс – Любомир — 1:2 (Левенець, 57 — Трофименко, 14, Гришин, 81).
207. ФК Бровари – Переяславщина — 4:1 (Громей, 60, Гуніков, 66, Чорний, 81, 83 — Данилюк, 74).
208. Оболонь-Бровар-2 – Десна — 0:3 (технічний результат).
209. ФК Обухів – Моноліт — 0:0.
210. Бориспіль-Фаворит – Сокіл — 5:4 (Дорогань, 15, 20, пн, 30, 75, пн, Мамайсур, 90+4 — Макеєв, 9, Сапоненко, 13, 72, Коба, 90+2). Нереалізований пенальті: Іванов (Сокіл, 39). Вилучення: Дорогань (Бориспіль, 90).

Чемпіонат Київщини-2017

командиІВНПЗГПГРГО
1282422104168874
228230577235469
328214388276167
428193669303960
528166690335754
62812794640643
7281261059431642
8281171055451040
928122144143-238
1028114133768-3137
112873184789-4224
122843212695-6915
132835202274-5214
142834211981-6213
1528322332105-7311
  • 

  • Перша сотня Київщини футбольної
  • aktualjno
  • Конкурс прогнозистів