Чемпіонат Київщини-2017 | Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Чемпіонат Київщини-2017


11.04.2017  

Календар чемпіонату Київщини-2017

Перший тур. 1 квітня, субота, 16:00
1. Межигір’я – Зоря – 1:0 (Возний, 81).
2. Джуніорс – Авангард — 0:1 (Сомов, 89). Вилучення: Верхов (Джуніорс, 71).
3. Кристал – Переяславщина — 5:0 (Сорокін, 28, Панічев, 56, 66, Мазур, 68, Давиденко, 81).
4. Оболонь-Бровар-2 – Любомир — 1:1 (Литченко, 90+2 — Живий, 55). Вилучення: Ніфталієв (Любомир, 90+2).
5. ФК Бровари – Моноліт — 3:0 (Громей, 27, Чорний, 49, Дацюк, 75).
6. Бориспіль-Фаворит – Десна — 0:2 (А.Воробей, 9, 65, пн).
7. ФК Обухів – Сокіл — 2:5 (Мандровський, 60, Сотник, 62 — Федоренко, 32, Сапоненко, 45, Шорников, 64, Окодува, 74, Горнакашвілі, 90). Вилучення: Казін (Сокіл, 48).

Другий тур. 8 квітня , субота, 16:00
8. Межигір’я – Патріот — 1:0 (Постоловський, 17).
9. Переяславщина – Зоря — 0:0.
10. Авангард – Оболонь-Бровар-2 — 1:0 (Кондратюк, 48).
11. Кристал – Моноліт — 2:0 (Кульгук, 25, Важкий, 69).
12. Любомир – Бориспіль-Фаворит — 2:2 (Живий, 27, пн, Воротинцев, 52 — Андрощук, 3, О.Курилко, 18, пн). Вилучення: Романюк (Бориспіль-Фаворит, 79).
13. Сокіл – ФК Бровари — 1:1 (Окодува, 45 — Чорний, 16).
14. ФК Обухів – Десна — 0:3 (А.Воробей, 22, пн, 88, Копач, 63).

Третій тур. 15 квітня, субота, 16:00
15. Патріот – Джуніорс — 0:2 (Самар, 37, пн, Байдачний, 44).
16. Переяславщина – Межигір’я — 0:0. 
17. Моноліт – Зоря — 2:2 (Страмоух, 24, Віслевський, 28 — Швець, 52, 83).
18. Бориспіль-Фаворит – Авангард — 1:1 (Козубський, 42 — Бражук, 48, у свої ворота).
19. Сокіл – Кристал — 0:1 (Кульгук, 13, пн).
20. Любомир – ФК Обухів — 2:1 (Біленко, 34, Живий, 84 — Ятленко, 13, пн).
21. Десна – ФК Бровари — 2:0 (А.Воробей, 23, Є.Воробей, 76).

Четвертий тур. 22 квітня, субота, 16:00
22. Переяславщина – Патріот — 0:3 (Омельянов, 16, Онопченко, 74, Григораш, 76).
23. Джуніорс – Оболонь-Бровар-2 — 5:1 (Байдачний, 5, 80, Левенець, 27, Чуприна, 44, Маринчук, 76 — Прокопенко, 28).
24. Межигір’я – Моноліт — 3:1 (Пахолюк, 19, пн, Колодяжний, 23, Труський, 72 — Рахманов, 42).
25. Зоря – Сокіл — 1:2 (Сокирка, 80 — Шорников, 32, пн, Коба, 90+2).
26. Авангард – ФК Обухів — 3:0 (Панфілов, 33, Сомов, 70, Зелді, 82). Нереалізований пенальті: Ятленко (Обухів, 62).
27. Кристал – Десна — 3:2 (Кульгук, 55, пн, 65, пн, 74 — А.Воробей, 13, пн, Бафталовський, 72).
28. ФК Бровари – Любомир — 3:1 (Кострома, 3. 14, Дацюк, 63 — Іващенко, 88). Вилучення: Ніфталієв (Любомир, 62).

П’ятий тур. 29 квітня, субота, 16:00
29. Оболонь-Бровар-2 – Патріот — 2:0 (Рябцев, 4, 7). Результат анульовано, технічна поразка – 0:3.
30. Моноліт – Переяславщина — 1:2 (Страмоух, 41 — Єфремов, 58, Полуденний, 90).
31. Джуніорс – Бориспіль-Фаворит — 4:0 (Скороход, 29, 84, Байдачний, 33, Щериця, 73).
32. Сокіл – Межигір’я — 2:4 (Окодува, 53, пн, 83 — Труський, 13, Колодяжний, 40, Скидан, 66, Гончарук, 90+1, пн).
33. Десна – Зоря — 3:2 (Петрусенко, 3, Місько, 74, Є.Воробей, 76 — Антоненко, 48, 77). Нереалізований пенальті: Сокирка (Зоря, 78).
34. Авангард – ФК Бровари — 0:0.
35. Любомир – Кристал — 2:0 (Живий, 41, Іващенко, 90+4).

Шостий тур. 2 травня, вівторок, 17:00
36. Патріот – Моноліт — 3:0 (Яременко, 45+2, 73, пн, Бобошко, 49).
37. Бориспіль-Фаворит – Оболонь-Бровар-2 — 1:2 (Оксамит, 82 — Гусак, 59, 74).
38. Сокіл – Переяславщина — 5:0 (Коба, 50, 59, 67, Ємельянов, 51, Оленківський, 86).
39. ФК Обухів – Джуніорс — 1:3 (Кандубін, 15 — Щериця, 51, Маринчук, 61, 83).
40. Десна – Межигір’я — 3:1 (Є.Воробей, 41, Бондаренко, 65, Гардазарі, 78 — Пахолюк, 90).
41. Зоря – Любомир — 1:1 (Корбут, 60 — Біленко, 37).
42. Кристал – Авангард — 1:3 (Іванюк, 53 — Леонідов, 76, А.Дарда, 78, Кондратюк, 80).

Сьомий тур. 6 травня, субота, 17:00
43. Бориспіль-Фаворит – Патріот — 1:5 (Бердник, 79 — Купрій, 8, Горстка, 26, Кемфор, 45, Онопченко, 72, Акоегбе, 90).
44. Моноліт – Сокіл — 0:3 (Окодува, 17, Коба, 35, 37).
45. Оболонь-Бровар-2 – ФК Обухів — 3:2 (Рябцев, 5, Єлисєєв, 30, Гусак, 82 — Мандровський, 25, Островський, 66, в свої ворота).
46. Переяславщина – Десна — 1:5 (М.Середа, 62 — Є.Воробей, 6, Бондаренко, 25, Прима, 29, Бафталовський, 81, Матвіїв, 84).
47. Джуніорс – ФК Бровари — 5:2 (Байдачний, 20, Верхов, 32, Самар, 38, Левенець, 45, Маринчук, 74 — Самар, 23, у свої ворота, Кушка, 66).
48. Межигір’я – Любомир — 2:2 (Пахолюк, 63, пн, Шешеня, 65 — Шульга, 52, Живий, 71).
49. Авангард – Зоря — 6:1 (Таран, 19, Зелді, 21, Панфілов, 25, 88, Сокирка, 40, у свої ворота, Кондратюк, 54 — Мартиненко, 77).

Восьмий тур. 13 травня, субота, 17:00
50. Сокіл – Патріот — 2:2 (Окодува, 49, пн, Сапоненко, 61 — Гайовий, 12, Яременко, 18). Вилучення: Кемфор (Патріот, 90+1).
51. ФК Обухів – Бориспіль-Фаворит — 4:1 (Мандровський, 41, пн, Сотник, 79, 90+5, пн, Бабаєв, 90 — Килипенко, 11). Вилучення: Бердник (Бориспіль, 69), Романюк (Бориспіль, 90+4).
52. Десна – Моноліт — 8:1 (Прима, 14, Бондаренко, 19, 26, 27, 41, Копач, 69, А.Воробей, 84, Петренко, 87 — Віслевський, 59, пн).
53. ФК Бровари – Оболонь-Бровар-2 — 2:0 (Чорний, 23, Кострома, 59). Вилучення: Чорний (Бровари, 44).
54. Любомир – Переяславщина — 5:0 (Воротинцев, 24, Шульга, 53, Живий, 69, Іващенко, 77, 90+2).
55. Кристал – Джуніорс — 1:3 (Кульгук, 79 — Левенець, 13, Байдачний, 41, Скороход, 75). Вилучення: Скаскевич (Кристал, 90+3).
56. Авангард – Межигір’я — 4:1 (Зелді, 37, Кондратюк, 43, 58, пн, Будзько, 55 — Семеній, 77).

Дев’ятий тур. 20 травня, субота, 17:00
57. Патріот – ФК Обухів — 2:1 (Купрій, 30, Яременко, 73, пн — Мандровський, 81).
58. Десна – Сокіл — 1:0 (Є.Воробей, 59). Вилучення: Окодува (Сокіл, 29).
59. Бориспіль-Фаворит – ФК Бровари — 1:2 (Килипенко, 5 — Дацюк, 34, Кушка, 53).
60. Моноліт – Любомир — 0:1 (Воротинцев, 84). Вилучення: Біленко (Любомир, 56).
61. Оболонь-Бровар-2 – Кристал — 1:1 (Мартиненко, 40 — Давиденко, 84, пн). Вилучення: Литченко (Оболонь-Бровар-2, 78).
62. Переяславщина – Авангард — 0:5 (Кондратюк, 32, пн, Панфілов, 44, Таран, 52, А.Дарда, 80, Сомов, 87).
63. Джуніорс – Зоря — 6:0 (Левенець, 3, Куба, 40, Скороход, 48, 74, Маринчук, 68, Колесник, 89).

Десятий тур. 3 червня, субота, 17:00
64. Патріот – Десна — 1:2 (Яременко, 16, пн — А.Воробей, 34, Є.Воробей, 87).
65. ФК Бровари – ФК Обухів — 3:1 (Глушок, 23, Чорний, 31, пн, Пономаренко, 63 — Бачинський, 57).
66. Сокіл – Любомир — 1:3 (А.Бондаренко, 87 — Воротинцев, 10, пн, Шульга, 34, Гонта, 86).
67. Бориспіль-Фаворит – Кристал — 6:2 (Смарж, 25, 74, Нездатний, 31, Козубський, 38, Килипенко, 78, Дорогань, 90 — Гойнік, 9, Кульгук, 47). Нереалізований пенальті: О.Курилко (Бориспіль, 40).
68. Моноліт – Авангард — 0:7 (Панфілов, 17, Зелді, 29, 51, Кушнір, 42, Будзько, 47, Миколайчук, 84, Сомов, 87).
69. Зоря – Оболонь-Бровар-2 — 2:2 (Швець, 68, 75 — Єлисєєв, 66, Островський, 78).
70. Межигір’я – Джуніорс — 1:2 (Пахолюк, 3 — Верхов, 12, Черновол, 86).

11-й тур. 10 червня, субота, 17:00
71. ФК Бровари – Патріот — 1:0 (Ширай, 34).
72. Любомир – Десна — 2:2 (А.Якимлюк, 13, А.Воробей, 50, пн — Гаврилов, 21, Біленко, 45).
73. ФК Обухів – Кристал — 1:2 (Ятленко, 87 — Іванюк, 9, Корнейко, 90+2).
74. Авангард – Сокіл  — 3:1 (Зелді, 16, 31, Кондратюк, 67 — Коба, 9).
75. Зоря – Бориспіль-Фаворит — 3:2 (Мар’євич, 33, Мартиненко, 73, Харченко, 80 — Михайличенко, 56, Дорогань, 68).
76. Оболонь-Бровар-2 – Межигір’я — 3:3 (Прокопенко, 40, Гамула, 72, 80 — Труський, 12, Нагорняк, 44, у свої ворота, Грачов, 57).
77. Джуніорс – Переяславщина — 5:2 (Байдачний, 21, Куроченко, 25, 33, 38, Самар, 56, пн — Галенко, 49, Єфремов, 77).

12-й тур. 17 червня, субота, 17:00
78. Патріот – Любомир – 1:0 (Гаврилов, 67, у свої ворота).
79. Кристал – ФК Бровари 0:1 (Гуніков, 29).
80. Десна – Авангард — 2:1 (Є.Воробей, 28, Тітов, 90, у свої ворота — Кондратюк, 53). Вилучення: Агбо, 69 — Леонідов, 80.
81. ФК Обухів – Зоря — 1:4 (Мандровський, 5, пн — Харченко, 7, 53, Мар’євич, 56, Голубєв, 90).
82. Межигір’я – Бориспіль-Фаворит — 7:0 (Козін, 8, 41, 48, Колодяжний, 67, пн, Калінкін, 80, 82, 88). Вилучення: Романюк (Бориспіль, 66).
83. Джуніорс – Моноліт — 3:1 (Байдачний, 23, 38, Курята, 35 — Віслевський, 70).
84. Переяславщина – Оболонь-Бровар-2 — 1:2 (Левченко, 79 — Гамула, 47, Литченко, 74).

13-й тур. 24 червня, субота, 17:00
85. Патріот – Кристал — 3:1 (Бурдейний, 15, у свої ворота, Купрій, 46, Онопченко, 70 — Кобченко, 43).
86. Любомир – Авангард — 0:7 (Таран, 4, Кондратюк, 17, Зелді, 30, 63, пн, 65, Балацький, 34, Сомов, 45).
87. Зоря – ФК Бровари — 3:2 (Сіренко, 45, 75, Лідінфу, 85 — Степаненко, 3, Герасименко, 58).
88. Межигір’я – ФК Обухів — 6:0 (Колодяжний, 8, Возний, 47, пн, 65, 76, Труський, 48, Постоловський, 86).
89. Сокіл – Джуніорс — 2:3 (Окодува, 42, пн, Коба, 53 — Байдачний, 36, Верхов, 45+1, Щериця, 90+2, пн). Вилучення: Резесідзе (Джуніорс, 70).
90. Бориспіль-Фаворит – Переяславщина — 5:1 (Килипенко, 9, 24, 40, Михайличенко, 54, Дорогань, 59 — Левченко, 12).
91. Моноліт – Оболонь-Бровар-2 — 4:2 (Кірієнко, 1, Бамба, 50, Віслевський, 55, Костюшко, 70 — Литченко, 63, 78).

14-й тур. 1 липня, субота, 17:00
92. Авангард – Патріот — 4:1 (Кушнір, 11, Сомов, 20, Кондратюк, 63, пн, Зелді, 84 — Гайовий, 71, пн). Нереалізовані пенальті: Зелді, 67 — Яременко, 23. Вилучення: Гайовий (Патріот, 72).
93. Кристал – Зоря — 1:1 (Панічев, 66 — Швець, 14, пн). Вилучення: Скаскевич (Кристал, 55).
94. ФК Бровари – Межигір’я — 1:2 (Чорний, 42 — Білошицький, 41, Труський, 70).
95. Джуніорс – Десна — 1:0 (Байдачний, 14).
96. ФК Обухів – Переяславщина — 6:1 (Мандровський, 9, 31, 41, 64, 68, 70 — Галенко, 83). Нереалізований пенальті: Левченко (Переяславщина, 44).
97. Оболонь-Бровар-2 – Сокіл — 5:0 (Литченко, 32, Єлисєєв, 52, І.Марченко, 81, Галич, 87, 90). Вилучення: Панін (Оболонь-Бровар-2, 37). Нереалізований пенальті: Окодува (Сокіл, 20). Результат анульовано, технічна поразка — 0:3.
98. Бориспіль-Фаворит – Моноліт — 2:0 (Дорогань, 83, Козубський, 86).

15-й тур. 8 липня, субота, 17:00
99. Зоря – Патріот — 2:0 (Мар’євич, 30, Мартиненко, 78).
100. Межигір’я – Кристал — 2:0 (Труський, 31, Пахолюк, 76, пн). Вилучення: Осіпов (Кристал, 75).
101. Любомир – Джуніорс — 0:1 (Байдачний, 18).
102. Переяславщина – ФК Бровари — 2:3 (Лисенко, 45, Левченко, 50 — Дацюк, 10, 37, Чорний, 73). Вилучення: Глушок (Бровари, 83). Результат анульовано, технічна перемога – 3:0.
103. Десна – Оболонь-Бровар-2 — 10:2 (А.Якимлюк, 17, 47, 61, 71, Є.Воробей, 23, 41, Островський, 43, у свої ворота, Бондаренко, 63, Копач, 83, Бафталовський, 84 — Нагорняк, 33, Зіпцер, 45+2).
104. Моноліт – ФК Обухів — 1:1 (Бамба, 76 — Мандровський, 32).
105. Сокіл – Бориспіль-Фаворит — 2:2 (Окодува, 44, пн, Сапоненко, 84 — Дорогань, 16, 32).

16-й тур. 12 серпня, субота, 17:00
106. Зоря – Межигір’я — 1:1 (Ващенко, 53 — Білошицький, 33).
107. Авангард – Джуніорс — 1:0 (Кондратюк, 12).
108. Переяславщина – Кристал — 0:2 (Сушко, 33, Горнакашвілі, 76).
109. Любомир – Оболонь-Бровар-2 — 3:0 (технічний результат).
110. Моноліт – ФК Бровари  — 0:0.
111. Десна – Бориспіль-Фаворит — 10:0 (А.Воробей, 15, Є.Воробей, 16, 84, Бафталовський, 17, 31, 54, 57, Прима, 20, 79, Бондаренко, 90+1).
112. Сокіл – ФК Обухів — 4:1 (Окодува, 45, 76, Сапоненко, 60, Коба, 83 — Калайда, 86).

17-й тур. 19 серпня, субота, 17:00
113. Патріот – Межигір’я — 3:2 (Онопченко, 69, Купрій, 86, Майсон, 90 — Труський, 23, Скидан, 45+2).
114. Зоря – Переяславщина — 3:0 (Ващенко, 11, Мар’євич, 22, Співаков, 51, пн).
115. Оболонь-Бровар-2 – Авангард — 0:3 (технічний результат).
116. Моноліт – Кристал — 0:2 (Важкий, 67, Кульгук, 69).
117. Бориспіль-Фаворит – Любомир — 4:1 (Дорогань, 20, пн, Артеменко, 55, Мельник, 70, Смарж, 80 — Гонта).
118. ФК Бровари – Сокіл — 0:4 (Окодува, 57, 89, Макеєв, 76, Федоренко, 88).
119. Десна – ФК Обухів — 10:1 (А.Воробей, 11, 49, 53, 80, 81, Бафталовський, 44, 73, 78, А.Якимлюк, 45, Бондаренко, 67 — Бойко, 70). Вилучення: Каталов (ФК Обухів, 40).

18-й тур. 26 серпня, субота, 17:00
120. Джуніорс – Патріот
121. Межигір’я – Переяславщина
122. Зоря – Моноліт
123. Авангард – Бориспіль-Фаворит
124. Кристал – Сокіл
125. ФК Обухів – Любомир
126. ФК Бровари – Десна

Базовий час початку матчів у вересні – 16:00

19-й тур. 2 вересня, субота, 16:00
127. Патріот – Переяславщина
128. Оболонь-Бровар-2 – Джуніорс
129. Моноліт – Межигір’я
130. Сокіл – Зоря
131. ФК Обухів – Авангард
132. Десна – Кристал
133. Любомир – ФК Бровари

20-й тур. 9 вересня, субота, 16:00
134. Патріот – Оболонь-Бровар-2
135. Переяславщина – Моноліт
136. Бориспіль-Фаворит – Джуніорс
137. Межигір’я – Сокіл
138. Зоря – Десна
139. ФК Бровари – Авангард
140. Кристал – Любомир

Чемпіонат Київщини-2017

#командаІВНПЗГПГРГО
11613215084241
216131265164940
315130243133039
41684437221528
5158162719825
61673637241324
7167362123-224
8167272425-123
9166552626023
10165652630-421
11164392848-2015
12163491945-2613
131622121152-418
141621132353-307
151613121144-336
  • 

  • Школа молодих арбітрів ім.І.Качара оголошує набір
  • Замовляйте іменний сертифікат
    Перша сотня Київщини футбольної
  • aktualjno
  • Конкурс прогнозистів