Регіони | Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Регіони


КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ

Регіональні футбольні федерації Київської області

Регіони КОФФ

Баришівська районна

В.о.голови — Юрій ШУЛЯК

Березанська міська

Голова — .

Білоцерківська міська

Голова — Валерій ПОЗДНЯКОВ

Білоцерківська районна

Голова — Геннадій ПРИЩЕПЧУК

Богуславська районна

Голова — Юрій ЛЕЛЕКА

Бориспільська міська

Голова — Олександр КУРИЛКО

Бориспільська районна

Голова — Олександр КАЛИНА

Бучанська міська

Голова — Василь ОЛЕКСЮК

Броварська міська

В.о.голови — Володимир ПОДЗИГУН

Броварська районна

Голова — Андрій ГРЕЧАНИЙ

Бородянська районна

Голова — Володимир ШОМА

Васильківська міська

Голова — Віталій ЗАГОРОДНІЙ

Васильківська районна

Голова — Леонід МАТУШЕВИЧ

Вишгородська районна

Голова — Микола КОРОЛЬ

Володарська районна

Голова — Андрій ЖУК

Згурівська районна

Голова — Олексій ЛАВРУШЕНКО

Іванківська районна

Голова — Віктор ПОЗНЯК

Ірпінська районна

Голова — Роман СОЛОДАРЕНКО.

Кагарлицька районна

В.о.голови — Роман СВИРИДЧЕНКО

Києво-Святошинська районна

Голова — Валерій ЧАЛИЙ

Макарівська районна

Голова — Олександр БОГДЮК

Миронівська районна

В.о.голови — Ігор ЧОРНОГОД

Обухівська міська

Голова — Василь КАРДАШ

Обухівська районна

Голова — Віктор МОЗГОВИЙ

Переяслав-Хмельницька міська

Голова — .

Переяслав-Хмельницька районна

Голова — Сергій КУЗЬМЕНКО

Поліська районна

Голова — .

Ржищівська міська

Голова — Микола СПИЧАК

Рокитнянська районна

Голова — Олександр КАЛИНСЬКИЙ

Сквирська районна

Голова — Богдан ПІЛЬГАНЧУК

Славутицька міська

Голова — Олег КОПИЧ

Ставищенська районна

Голова — Сергій ДЗИСЮК

Таращанська районна

Голова — Ігор БРИЖАТИЙ

Тетіївська районна

Голова — Володимир ХОМЕНКО

Фастівська міська

Голова — Юрій ГУТЕВИЧ

Фастівська районна

Голова — Віктор ХРИСТИНКО

Яготинська районна

Голова — Олег ФОРОСТЯНИЙ

Райони і міста Київської області. Аматорський футбол. 2016 рік

Регіон Вища Перша Кубок КРЧ Регіональний чемпіонат Регіональний кубок
1 Баришівська РФФ 1 1 22 24
2 Білоцерківська РФФ 1 2 (1) 2 16 (6-10) 16
3 Богуславська РФФ 1 1 10 12
4 Бориспільська РФФ 21 (10-11) 18
5 Бородянська РФФ 2 2 1 13 літо
6 Броварська РФФ 1 1 31 (12-10-9) осінь
7 Васильківська РФФ 1 34 (8-14-12) 36
8 Вишгородська РФФ 1 2 16 (7-9) 16
9 Володарська РФФ 9 червень
10 Згурівська РФФ 9 осінь
11 Іванківська РФФ 8 серпень
12 Кагарлицька РФФ 10 літо
13 Києво – Святошинська РФФ 3 3 2 44 (10-12-12-10) 16
14 Макарівська РФФ 17 (8-9) липень
15 Миронівська РФФ 1 1 8 8
16 Обухівська РФФ
17 Переяслав – Хмельницька РФФ 0,5 1 20 (10-10) осінь
18 Поліська РФФ 4
19 Рокитнянська РФФ 1 1 6 жовтень
20 Сквирська РФФ 1 1 7 літо
21 Ставищенська РФФ 1 1 6 червень
22 Таращанська РФФ 8 10
23 Тетіївська РФФ 10 осінь
24 Фастівська РФФ 25 (14-11) 26
25 Яготинська РФФ 1 1 18 (8-10) 17
26 Білоцерківська  МФФ 1 2 1 11 11
27 Березанська МФФ літо
28 Бориспільська МФФ 1 1 червень
29 Бучанська МФФ 12 12
30 Броварська МФФ 1 1 5 осінь
31 Васильківська МФФ 8 осінь
32 Ірпінська МФФ вересень
33 Обухівська МФФ 1 1 1 12 12
34 Переяслав – Хмельницька МФФ 0,5
35 Ржищівська МФФ
36 Славутицька МФФ
37 Фастівська МФФ 1 1 6 серпень
38 м. Київ 3 1 4 1
  РАЗОМ 14 10 28 (27) 10 422 238 на 06.06.


  • Школа молодих арбітрів ім.І.Качара оголошує набір
  • Перша сотня Київщини футбольної
  • aktualjno
  • Конкурс прогнозистів