РЕГІОНИ
Регіональні футбольні федерації Київської області
Баришівська районна
Голова — Юрій ШУЛЯК
Березанська міська
Голова — Петро ДМИТРЕНКО
Білоцерківська міська
Голова — Геннадій МІЛЬЦАРИК
Білоцерківська районна
Голова — Геннадій ПРИЩЕПЧУК
Богуславська районна
Голова — Сергій УНГУРЯН
Бориспільська міська
Голова — Олександр КУРИЛКО
Бориспільська районна
Голова — Олександр КАЛИНА
Бучанська міська
Голова — Василь ОЛЕКСЮК
Броварська міська
Голова — Микола ЛОГВИН
Броварська районна
Голова — Ігор СЕРДЮЧЕНКО
Бородянська районна
Голова — Володимир ШОМА
Васильківська міська
Голова — Андрій ШАБЕЛЬНІКОВ
Васильківська районна
Голова — Павло СУЧОК
Вишгородська районна
Голова — Микола КОРОЛЬ
Володарська районна
Голова — Андрій ЖУК
Згурівська районна
Голова — Олексій ЛАВРУШЕНКО
Іванківська районна
Голова — Віктор ПОЗНЯК
Ірпінська міська
Голова — Роман СОЛОДАРЕНКО
Кагарлицька районна
Голова — Ігор БУДЮК
Києво-Святошинська районна
Голова — Валерій ЧАЛИЙ
Макарівська районна
Голова — Олександр БОГДЮК
Миронівська районна
Голова — Ігор ЧОРНОГОД
Обухівська міська
Голова — Василь КАРДАШ
Обухівська районна
Голова — Віктор МОЗГОВИЙ
Переяслав-Хмельницька міська
Не зареєстрована .
Переяслав-Хмельницька районна
Голова — Сергій КУЗЬМЕНКО
Поліська районна
Не зареєстрована.
Ржищівська міська
—
Рокитнянська районна
Голови — Олександр ІВАЩЕНКО
Сквирська районна
Голова — Богдан ЛІНЧУК
Славутицька міська
Голова — Олександр ЗАХАРЧЕНКО
Ставищенська районна
Голова — Сергій ДЗИСЮК
Таращанська районна
Голова — Ігор БРИЖАТИЙ
Тетіївська районна
Голова — Володимир ХОМЕНКО
Фастівська міська
Голова — Юрій ГУТЕВИЧ
Фастівська районна
Голова — Віктор ХРИСТИНКО
Яготинська районна
Голова — Олег ФОРОСТЯНИЙ
Райони і міста Київської області. Аматорський футбол. 2018 рік
№ |
Район (місто) |
Чемпіон |
Володар Кубка |
Володар Суперкубка |
Кількість ліг і команд у чемпіонаті |
1 |
Баришівський |
Авангард (Бзів) |
Авангард (Бзів) |
Авангард (Бзів) |
2 ліги, 8+12 команд |
2 |
Білоцерківський |
– |
– |
– |
– |
3 |
Богуславський |
Рось (Саварка) |
Гончарі (Дибинці) |
Гончарі (Дибинці) |
1 ліга, 6 команд |
4 |
Бориспільський |
Мрія – Інтеравіа (Щасливе) |
Мрія – Інтеравіа (Щасливе) |
– |
2 ліги, 10+11 команд |
5 |
Бородянський |
Будівельник (Бородянка) |
ФК Бородянка |
– |
1 ліга, 6 команд |
6 |
Броварський |
ФК Зазим’я |
Десна (Погреби) |
ФК Зазим’я |
2 ліги, 10+10 команд |
7 |
Васильківський |
ФК Гребінки |
ФК Лосятин |
ФК Гребінки |
2 ліги, 10+12 команд |
8 |
Вишгородський |
Вольт та Джоуль (Вишгород) |
Вольт та Джоуль (Вишгород) |
СНД (Нижча Дубечня) |
2 ліги, 6+6 команд |
9 |
Володарський |
Еверест (Володарка) |
Еверест (Володарка) |
– |
1 ліга, 8 команд |
10 |
Згурівський |
Дружба (Лизогубова Слобода) |
ФК Нова |
– |
1 ліга, 8 команд |
11 |
Іванківський |
ФК Обуховичі |
ФК Обуховичі |
ФК Обуховичі |
1 ліга, 7 команд |
12 |
Кагарлицький |
Дніпро (Стайки) |
Дніпро (Стайки) |
– |
1 ліга, 7 команд |
13 |
Києво – Святошинський |
Джуніорс – СБ (Шпитьки) |
Джуніорс – СБ (Шпитьки) |
– |
4 ліги, 10+10+9+16 команд |
14 |
Макарівський |
Альтіс (Копилів) |
Альтіс (Копилів) |
Альтіс (Копилів) |
1 ліга, 9 команд |
15 |
Миронівський |
ФК Миронівка |
– |
– |
1 ліга, 10 команд |
16 |
Обухівський |
– |
– |
– |
– |
17 |
Переяслав-Хмельницький |
Дем’янці – Сімекс (Дем’янці) |
ФК Вовчків |
– |
2 ліги, 6+10 команд |
18 |
Поліський |
– |
– |
– |
– |
19 |
Рокитнянський |
Синявське (Рокитне) |
Синявське (Рокитне) |
– |
1 ліга, 5 команд |
20 |
Сквирський |
Роставиця (Шамраївка – Руда) |
Арта (Сквира) |
– |
1 ліга, 5 команд |
21 |
Ставищенський |
Дружба (Ставище) |
– |
– |
1 ліга, 7 команд |
22 |
Таращанський |
Березянка (Велика Березянка) |
Зоря (Юшків Ріг) |
Березянка (Велика Березянка) |
1 ліга, 7 команд |
23 |
Тетіївський |
– |
ДГ Шевченківське (Денихівка) |
– |
– |
24 |
Фастівський |
ФК Томашівка |
ФК Кожанка |
– |
2 ліги, 13+11 команд |
25 |
Яготинський |
Автолідер (Яготин) |
Автолідер (Яготин) |
– |
2 ліги, 8+7 команд |
26 |
м. Біла Церква |
Білоцерківвода |
Граніт (Шкарівка) |
Граніт (Шкарівка) |
1 ліга, 9 команд |
27 |
м. Березань |
– |
– |
– |
– |
28 |
м. Бориспіль |
– |
– |
– |
– |
29 |
м. Буча |
Арсенал |
– |
– |
1 ліга, 12 команд |
30 |
м. Бровари |
Беркут – Легіон |
– |
– |
1 ліга, 6 команд |
31 |
м. Васильків |
ФК Городок |
ФК Городок |
– |
2 ліги, 5+4 команд |
32 |
м. Ірпінь |
– |
– |
– |
– |
33 |
м. Обухів |
Максима – Україна (Українка) |
Максима – Україна (Українка) |
Максима – Україна (Українка) |
1 ліга, 9 команд |
34 |
м. Переяслав – Хмельницький |
– |
– |
– |
– |
35 |
м. Ржищів |
– |
– |
– |
– |
36 |
м. Славутич |
– |
– |
– |
– |
37 |
м. Фастів |
Динамо |
Динамо |
Зіберт |
1 ліга, 4 команди |
|
РАЗОМ |
27 |
24 |
10 |
39 ліг, (211+93+9+16) 329 команд |
Райони і міста Київської області. Аматорський футбол. 2017 рік
№ |
Район (місто) |
Чемпіон |
Володар Кубка |
Володар Суперкубка |
Кількість ліг і команд у чемпіонаті |
1 |
Баришівський |
Авангард (Бзів) |
Авангард (Бзів) |
Авангард (Бзів) |
2 ліги (9+12) |
2 |
Білоцерківський |
– |
– |
– |
– |
3 |
Богуславський |
Гончарі (Дибинці) |
Гончарі (Дибинці) |
Гончарі (Дибинці) |
2 ліги (6+4) |
4 |
Бориспільський |
Алекс (Вел.Олександрівка) |
Борисфен (Бориспіль) |
Алекс (Вел. Олександрівка) |
2 ліги (9+10) |
5 |
Бородянський |
ФК Бородянка |
ФК Бородянка |
ФК Бородянка |
11 команд |
6 |
Броварський |
СК Беркут (Бровари) |
Асканія – Флора (Калинівка) |
СК Беркут (Бровари) |
3 ліги (10+8+8) |
7 |
Васильківський |
Аякс (Ксаверівка) |
Світанок (Ковалівка) |
Світанок (Ковалівка) |
2 ліги (8+8) |
8 |
Вишгородський |
ФК Лісовичі |
ФК Лісовичі |
Фк Лісовичі |
2 ліги (7+7) |
9 |
Володарський |
Еверест (Володарка) |
– |
– |
6 команд |
10 |
Згурівський |
Крук – Безуглівка (Безуглівка) |
– |
– |
10 команд |
11 |
Іванківський |
ФК Обуховичі |
ФК Обуховичі |
Екотес (Сукачі) |
7 команд |
12 |
Кагарлицький |
Дніпро (Стайки) |
Дніпро (Стайки) |
– |
10 команд |
13 |
Києво – Святошинський |
Джуніорс (Шпитьки) |
ФК Гореничі – 1960 |
Джуніорс (Шпитьки) |
4 ліги (10+10+10+12) |
14 |
Макарівський |
СК Юніор (Макарів) |
СК Юніор (Макарів) |
ФК Макарів |
11 команд |
15 |
Миронівський |
Центр – Агро (Центральне) |
ФК Миронівка |
– |
8 команд |
16 |
Обухівський |
– |
– |
– |
– |
17 |
Переяслав-Хмельницький |
ФК Дем’янці |
ФК Дем’янці |
– |
2 ліги (8+10) |
18 |
Поліський |
– |
Лісівник |
– |
– |
19 |
Рокитнянський |
Синявське (Рокитне) |
Синявське (Рокитне) |
Синявське (Рокитне) |
4 команди |
20 |
Сквирський |
Колос (Пустоварівка) |
– |
– |
4 команди |
21 |
Ставищенський |
– |
– |
– |
– |
22 |
Таращанський |
Санос (Гостра Могила) |
Інтер (Тараща) |
Санос (Гостра Могила) |
9 команд |
23 |
Тетіївський |
ФК Високе |
– |
– |
7 команд |
24 |
Фастівський |
Енергія (Дідівщина) |
Ардіс (Триліси) |
Арсенал – Мала Снітинка |
2 ліги (14+13) |
25 |
Яготинський |
Автолідер (Яготин) |
Автолідер (Яготин) |
Фаворит (Яготин) |
3 ліги (6+7+6) |
26 |
м. Біла Церква |
Яблунівка – Перфект |
ФК Яблунівка |
– |
11 команд |
27 |
м. Березань |
– |
– |
– |
– |
28 |
м. Бориспіль |
– |
Фаворит |
– |
– |
29 |
м. Буча |
Альянс (Синяк) |
– |
– |
12 команд |
30 |
м. Бровари |
ФК Бровари |
– |
– |
6 команд |
31 |
м. Васильків |
ВК Система |
ВК Система |
– |
10 команд |
32 |
м. Ірпінь |
– |
– |
– |
– |
33 |
м. Обухів |
Енергопром (Обухів) |
Енергопром (Обухів) |
Енергопром (Обухів) |
9 команд |
34 |
м. Переяслав- Хмельницький |
– |
– |
– |
– |
35 |
м. Ржищів |
– |
– |
– |
– |
36 |
м. Славутич |
– |
– |
– |
– |
37 |
м. Фастів |
Арсенал – Мала Снітинка |
Арсенал – Мала Снітинка |
Зіберт |
5 команд |
|
РАЗОМ |
– |
– |
– |
41 ліга, 352 команди (227+89+24+12) |
Райони і міста Київської області. Аматорський футбол. 2016 рік
№ |
Регіон |
Вища |
Перша |
Кубок |
КРЧ |
Регіональний чемпіонат |
Регіональний кубок |
1 |
Баришівська РФФ |
1 |
– |
1 |
– |
22 |
24 |
2 |
Білоцерківська РФФ |
– |
1 |
2 (1) |
2 |
16 (6-10) |
16 |
3 |
Богуславська РФФ |
– |
1 |
1 |
– |
10 |
12 |
4 |
Бориспільська РФФ |
– |
– |
– |
– |
21 (10-11) |
18 |
5 |
Бородянська РФФ |
2 |
– |
2 |
1 |
13 |
літо |
6 |
Броварська РФФ |
1 |
– |
1 |
– |
31 (12-10-9) |
осінь |
7 |
Васильківська РФФ |
– |
– |
1 |
– |
34 (8-14-12) |
36 |
8 |
Вишгородська РФФ |
– |
– |
1 |
2 |
16 (7-9) |
16 |
9 |
Володарська РФФ |
– |
– |
– |
– |
9 |
червень |
10 |
Згурівська РФФ |
– |
– |
– |
– |
9 |
осінь |
11 |
Іванківська РФФ |
– |
– |
– |
– |
8 |
серпень |
12 |
Кагарлицька РФФ |
– |
– |
– |
– |
10 |
літо |
13 |
Києво – Святошинська РФФ |
3 |
– |
3 |
2 |
44 (10-12-12-10) |
16 |
14 |
Макарівська РФФ |
– |
– |
– |
– |
17 (8-9) |
липень |
15 |
Миронівська РФФ |
1 |
– |
1 |
– |
8 |
8 |
16 |
Обухівська РФФ |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
17 |
Переяслав – Хмельницька РФФ |
– |
0,5 |
1 |
– |
20 (10-10) |
осінь |
18 |
Поліська РФФ |
– |
– |
– |
– |
– |
4 |
19 |
Рокитнянська РФФ |
– |
1 |
1 |
– |
6 |
жовтень |
20 |
Сквирська РФФ |
– |
1 |
1 |
– |
7 |
літо |
21 |
Ставищенська РФФ |
1 |
– |
1 |
– |
6 |
червень |
22 |
Таращанська РФФ |
– |
– |
– |
– |
8 |
10 |
23 |
Тетіївська РФФ |
– |
– |
– |
– |
10 |
осінь |
24 |
Фастівська РФФ |
– |
– |
– |
– |
25 (14-11) |
26 |
25 |
Яготинська РФФ |
– |
1 |
1 |
– |
18 (8-10) |
17 |
26 |
Білоцерківська МФФ |
– |
1 |
2 |
1 |
11 |
11 |
27 |
Березанська МФФ |
– |
– |
– |
– |
– |
літо |
28 |
Бориспільська МФФ |
– |
1 |
1 |
– |
– |
червень |
29 |
Бучанська МФФ |
– |
– |
– |
– |
12 |
12 |
30 |
Броварська МФФ |
1 |
– |
1 |
– |
5 |
осінь |
31 |
Васильківська МФФ |
– |
– |
– |
– |
8 |
осінь |
32 |
Ірпінська МФФ |
– |
– |
– |
– |
– |
вересень |
33 |
Обухівська МФФ |
1 |
– |
1 |
1 |
12 |
12 |
34 |
Переяслав – Хмельницька МФФ |
– |
0,5 |
– |
– |
– |
– |
35 |
Ржищівська МФФ |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
36 |
Славутицька МФФ |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
37 |
Фастівська МФФ |
– |
1 |
1 |
– |
6 |
серпень |
38 |
м. Київ |
3 |
1 |
4 |
1 |
– |
– |
|
РАЗОМ |
14 |
10 |
28 (27) |
10 |
422 |
238 на 06.06. |