«Меліоратор» заявив Мельника

25 Березня, 2019 автор ·

21-річний універсал оформив документи на виступи в обласному чемпіонаті за бучанську команду.

Читати далі

«Колос» зацікавився Мельником

17 Березня, 2019 автор ·

Срібний призер обласної першості минулорічного зразка планує заявити на цьогорічний сезон екс-чемпіона Київщини.

Читати далі

Дуплет од Умки

1 Грудня, 2016 автор ·

Дуплет од Умки28-річний хавбек Юрій Мельник виграв два з чотирьох основних офіційних турнірів обласного масштабу 2016 року.

Читати далі

Шегда в історії «Зміни»

29 Березня, 2016 автор ·

Шегда в історії «Зміни»Провідна білоцерківська команда відмовилася від участі в цьогорічному чемпіонаті, але свій слід у вищолігових перегонах залишила.

Читати далі

Конструктори першолігової гри. Хто вони?

24 Листопада, 2015 автор ·

Конструктори першолігової гри. Хто вони?Сайт koff.org.ua запрошує симпатиків обласного футболу взяти участь у визначенні найкращих гравців середньої ланки в обласній першості.

Читати далі

Стрільці «Інтеграла»

21 Листопада, 2015 автор ·

Стрільці «Інтеграла»Чотирнадцять футболістів синявської команди відзначилися голами в першолігових матчах цьогорічного сезону.

Читати далі

Реєстр першолігових переможців

19 Листопада, 2015 автор ·

Реєстр першолігових переможцівДвадцять шість гравців було задіяно в тріумфальному сезоні синявського «Інтеграла».

Читати далі

Ващенко найвлучніший в «Інтегралі»

3 Листопада, 2015 автор ·

Ващенко найвлучніший в «Інтегралі»Молодий нападник синявської команди додав до титулу переможця обласної першості ще й почесне звання князя стрільців свого колективу.

Читати далі

Коваль вистрілив дуплетом

29 Червня, 2015 автор ·

Коваль вистрілив дуплетомСьогодні на білоцерківському стадіоні «Зміна» відбувся календарний матч десятого першолігового туру. «Інтеграл» обіграв «Рось» з рахунком 3:0.

Читати далі

Наші земляки серед переможців

7 Квітня, 2015 автор ·

Наші земляки серед переможцівКиївська «Манзана» завоювала Кубок України з футзалу завдяки активній допомозі представників Київщини футбольної.