Володимир Шома Archives | Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Юні макарівці найкращими в Бородянці

Червень 1, 2017 автор ·

Сьогодні в пристоличному райцентрі фінішував традиційний дитячо-юнацький турнір «Футбольний колосок Полісся».

Read more

Шому переобрали головою

Січень 21, 2017 автор ·

Сьогодні в Бородянці відбулася чергова звітно-виборча Конференція районної федерації футболу.

Read more

Звітно-виборча в Бородянці

Січень 20, 2017 автор ·

На Київщині тривають звітно-виборчі конференції регіональних федерацій футболу.

Read more

Меморіал родини Гончаренків

Грудень 27, 2016 автор ·

Останній турнір року, що минає, традиційно завершився на Бородянщині.

Read more

У гостях у Віталія Пилипенка

Вересень 27, 2016 автор ·

У гостях у Віталія ПилипенкаМи вже повідомляли, що в Бородянці відбувся представницький турнір ветеранів, приурочений до тридцятої річниці виграшу місцевим «Машинобудівником» аматорського Кубка республіки.

Read more

Тріумф бабинців на Бородянщині

Вересень 11, 2016 автор ·

Тріумф бабинців на БородянщиніБабинецька команда вперше за новітніх часів завоювала Кубок одного з найфутбольніших районів області.

Read more

Меморіал Шпортенка виграли сусіди

Серпень 28, 2016 автор ·

Меморіал Шпортенка виграли сусідиОдноденний турнір футбольних козаків у Макарові зібрав чотири команди і приніс успіх збірній Бородянського району.

Read more

Комітет ветеранів очолив Король

Липень 11, 2016 автор ·

Комітет ветеранів очолив КорольСформовано ще один Постійний комітет Київської обласної федерації футболу. Він опікуватиметься турнірними, і не тільки, справами футбольних козаків.

Read more

Бронзовий фінал у Пісківці

Червень 27, 2016 автор ·

Бронзовий фінал у ПісківціСьогодні на стадіоні «Рубін» у селищі скловиробників відбувся матч за третє місце в обласному чемпіонаті серед команд, укомплектованих школярами 2003-2004 років народження.