Володимир Ковальчук Archives | Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Каноніри з Фастівського краю

Грудень 27, 2017 автор ·

Найсильнішою з-поміж одинадцяти учасників обласної першості стала команда «Арсенал-Мала Снітинка» (Фастів – Фастівський район). Її перевагу забезпечили сильні виступи в першому колі та найрезультативніші виїзди до суперників.

Read more

Підсумковий реєстр обласної першості

Першолігові перегони з одинадцятьма учасниками тривали з 29 квітня по 29 жовтня й увінчалися тріумфом арсенальців з Фастівського краю.

Read more

Найкращим — наставник чемпіонів

Грудень 11, 2017 автор ·

VIP-тренером у першій обласній лізі визнано Володимира Ковальчука з «Арсенала-Мала Снітинка».

Read more

Відзнаки героям року

Грудень 9, 2017 автор ·

Святкова програма «Київщина футбольна-2017» відбулася в Залі чемпіонів НСК «Олімпійський».

Read more

Особливий сезон Іллі Бріка

Листопад 9, 2017 автор ·

23-річний вихованець фастівського футболу провів найкращий турнірний рік у кар’єрі.

Read more

Каноніри найсміливішими в гостях

Найкращих турнірних показників у календарних матчах на виїзді домігся переможець обласної першості.

Read more

Каноніри за міцним муром

Листопад 8, 2017 автор ·

Цьогорічні переможці першості Київщини виокремлювалися найнадійнішою ланкою захисту в першій лізі.

Read more

Тренер року в обласній першості-2017

Листопад 5, 2017 автор ·

Київська обласна федерація футболу та офіційний сайт koff.org.ua розраховують на допомогу симпатиків у визначенні найкращого наставника першолігової команди.

Read more

Щедрий урожай канонірів

Рідкісним на вагомі турнірні здобутки став цьогорічний сезон для «Арсенала-Мала Снітинка».