З ініціативи та матеріальної підтримки відомого мецената Леоніда Джужика розширюється географія популярного фестивалю.

Читати далі

Вольова перемога «Броварів»

14 Серпня, 2013 автор ·

Вольова перемога «Броварів»Сьогодні відбулися чвертьфінальні матчі Кубка Київської області 2013 року. В одному з них довелося виконувати післяматчеві пенальті.

Читати далі

Види на кубок

12 Липня, 2013 автор ·

Види на кубокКомітет з проведення змагань Київської обласної федерації футболу провів жеребкування, що визначило пари суперників у чвертьфіналі «кришталевих» перегонів.

Читати далі

«Володарка» взяла Брест

12 Березня, 2013 автор ·

Учасник обласного чемпіонату, очолюваний Олегом Малим і Олександром Синьооким, фінішував другим на міжнародному турнірі в широко знаному білоруському місті.

Читати далі

Вийшли на проміжний фініш

21 Січня, 2013 автор ·

Сьогодні на стадіонах області відбулися календарні матчі передостаннього туру в групових перегонах Меморіалу Олега Макарова.

Читати далі

У пошуках гри та перспективи

18 Січня, 2013 автор ·

Другий робочий день на Меморіалі Макарова був ознаменований одразу кількома матчами з низки визначальних у складних групових перегонах.

Читати далі

Національний аматорський сезон

3 Грудня, 2012 автор ·

Завершився багатомісячний турнірний марафон аматорів України. Визначилися не лише найсильніші в областях і районах, але й у державі в цілому.

Читати далі

Осічка фаворита

27 Серпня, 2012 автор ·

Другої поразки в своєму дебютному сезоні зазнав одноосібний лідер обласного чемпіонату з Ковалівки. «Колос» оступився в Пісківці з рахунком 1:2.

Читати далі

«Бронзовий» матч «Володарки»

22 Серпня, 2012 автор ·

Сьогодні в Молдові наші земляки зіграють останню зустріч у міжнародному турнірі Кубок регіонів Бемоль, який проводиться під егідою Федерації футболу Молдови.

Читати далі

Переслідувачі відстали

19 Серпня, 2012 автор ·

Матчами сімнадцятого вищолігового туру, що відбулися сьогодні, найбільше задоволені односібні лідери сезону. Ковалівці перемогли принципового суперника і з особливим задоволенням відзначили, що майже всі конкуренти пригальмували.