Вісімнадцять наших у турнірах професіоналів

Січень 30, 2018 автор ·

Служителі футбольної Феміди Київщини будуть широко представлені в офіційних змаганнях ПФЛ і Прем’єр-ліги.

Read more

Дискваліфікація для Кислюка та Скрипника

Листопад 2, 2016 автор ·

Дискваліфікація для Кислюка та СкрипникаПрофільний комітет Київської обласної федерації футболу, очолюваний Ігорем Ковалевичем, відреагував на прикрий інцидент з неявками двох обласних арбітрів на матчі національного календаря.

Read more

«Олімпік» на Київщині

Липень 6, 2016 автор ·

«Олімпік» на КиївщиніАвторитетний прем’єрліговий клуб з Донецька продовжує підготовку до нового сезону на стадіонах столичного регіону.

Read more

Фінал проведе Кутаков

Січень 26, 2016 автор ·

Фінал проведе КутаковКомітет арбітрів Київської обласної федерації футболу визначив бригаду арбітрів, яка працюватиме на фінальному поєдинку Меморіалу Макарова.

Read more

Суперкубковий матч проведе Шурман

Жовтень 16, 2015 автор ·

Суперкубковий матч проведе ШурманКомітет арбітрів КОФФ визначився з суддівською бригадою на завершальний титульний поєдинок обласного сезону.

Read more

Наші арбітри на міжнародному матчі

Травень 27, 2015 автор ·

Наші арбітри на міжнародному матчіСьогодні в українській столиці відбувся спаринг двох юнацьких команд — України та Молдови в категорії U-18.

Read more

Денисюк арбітром фіналу

Березень 21, 2015 автор ·

Денисюк арбітром фіналуКомітет арбітрів Київської обласної федерації футболу оприлюднив склад суддівської бригади на вирішальний матч Меморіалу Миколи Кирсанова.

Read more

Вони подають надії

Травень 21, 2014 автор ·

Вони подають надіїАсоціація футбольних істориків і статистиків області (АФІСКО) продовжує розповідь про найпродуктивніших арбітрів сьогодення.

Read more

Прем’єра Арановського-молодшого

Березень 26, 2014 автор ·

Прем’єра Арановського-молодшогоСьогодні перший матч на професіональному рівні проведе молодий арбітр Київської обласної федерації футболу.

Read more

Наші арбітри працюватимуть в Алушті

Березень 3, 2014 автор ·

Наші арбітри працюватимуть в АлуштіЯк стало відомо кореспондентові сайту koff.org.ua, групу футбольних арбітрів області викликано на передсезонний навчально-тренувальний збір до Криму.

Read more  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ