Гра в регіонах (6)

Грудень 16, 2018 автор ·

Відкритий чемпіонат Бучанської об’єднаної територіальної громади провела міська федерація на чолі з Василем Олексюком.

Read more

Москаленко в Бучі

Грудень 9, 2018 автор ·

Голова Київської обласної федерації футболу взяв участь в урочистому закритті турнірного року в Об’єднаній територіальній громаді.

Read more

Вища ліга стартує післязавтра

Квітень 5, 2018 автор ·

Сьогодні на засіданні Виконкому КОФФ, яке відбулося в Будинку футболу, головними були питання, що стосуються початку нового офіційного сезону.

Read more

Новий член виконкому КОФФ

Квітень 3, 2015 автор ·

Новий член виконкому КОФФНа черговому засіданні футбольного штабу столичного регіону відбулися довибори до складу виконавчого комітету Київської обласної федерації футболу.

Read more

Сертифікат для ФК «Буча»

Лютий 18, 2015 автор ·

Сертифікат для ФК «Буча»Фахівці Асоціації футбольних істориків і статистиків області зібрали та систематизували історичну інформацію про турнірні досягнення та найвідоміших людей авторитетного пристоличного клубу.

Read more

Чемпіони і призери Київської області

Грудень 13, 2014 автор ·

Чемпіони і призери Київської областіТретій рік поспіль титул найсильнішої команди столичного регіону завоював «Колос» із Ковалівки, а «Чайка» (Києво-Святошинський район) уже вчетверте підряд стала віце-чемпіоном області. Бронзові нагороди вдруге в історії дісталися ФК «Буча».

Read more

ФК «Буча» в обласному чемпіонаті

Липень 22, 2014 автор ·

ФК «Буча» в обласному чемпіонатіТитулована міська команда, очолювана Василем Олексюком і Євгеном Кармалітою, посідає друге місце після стартової частини чемпіонату Київської області.

Read more

ФК «Буча» зразка 2014 року

Квітень 1, 2014 автор ·

ФК «Буча» зразка 2014 рокуКолишній володар обласного кубка відчутно змінив ігровий склад і призначив нового тренера. Євген Кармаліта, до слова, поєднуватиме функції наставника та гравця.

Read more  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ