Вадим Шельменко Archives | Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Суперкубковий літопис області

Листопад 25, 2017 автор ·

Сьогодні відбудеться сімнадцятий сезон у традиційному щорічному протистоянні чемпіона та кубкового тріумфатора Київщини.

Read more

Служителі футбольної Феміди на передсезонці

Березень 28, 2017 автор ·

Двадцять чотири асистенти арбітра та дванадцять спостерігачів арбітражу були задіяні на традиційних меморіальних турнірах.

Read more

Служителі футбольної Феміди на Меморіалі Макарова-2017

Січень 31, 2017 автор ·

Шістнадцять арбітрів, сімнадцять асистентів арбітра і десять спостерігачів арбітражу були задіяні на традиційних січневих перегонах цього року.

Read more

Прем’єра Кирила Гриня

Листопад 1, 2016 автор ·

Прем’єра Кирила ГриняЗнакова подія в арбітражній кар’єрі юного служителя футбольної Феміди відбулася минулої суботи в Києві.

Read more

Найчастіше працювали Куб’як і Шельменко

Лютий 2, 2016 автор ·

Найчастіше працювали Куб’як і ШельменкоЧотирнадцять делегатів Київської обласної федерації футболу було задіяно на цьогорічних змаганнях у рамках Меморіалу Олега Макарова.

Read more

Київщина виграла Меморіал Балакіна!

Грудень 7, 2015 автор ·

Київщина виграла Меморіал Балакіна!Сьогодні в спорткомплексі столичного стадіону ЦСК ЗСУ відбувся 21 традиційний турнір, присвячений пам’яті найпершого вітчизняного судді міжнародної категорії.

Read more

Шельменко та Душко — в прем’єр-лізі

Липень 14, 2015 автор ·

Шельменко та Душко — в прем’єр-лізіФедерація футболу України запросила на семінар кандидатів на громадські посади директора матчу та офіцера безпеки Вадима Шельменка та Валерія Душка з Київщини.

Read more

«Рефрижератор» і його послідовника

Вересень 17, 2014 автор ·

«Рефрижератор» і його послідовникаУчасть «Колоса» в національних фіналах аматорського чемпіонату країни стала нагодою для вельми приємних спогадів, навіяних переглядом історичних архівів АФІСКО.

Read more

Віктор Удалов і решта

Березень 19, 2014 автор ·

Віктор Удалов і рештаАсоціація футбольних істориків і статистиків області пропонує симпатикам Київщини футбольної ексклюзивний матеріал про тренерів-переможців офіційних обласних турнірів новітнього періоду.

Read more

Атестація делегатів ФФУ

Лютий 1, 2014 автор ·

Атестація делегатів ФФУЯк повідомили редакції сайту koff.org.ua в обласній федерації, чотирьох наших земляків викликано на лютневий семінар делегатів Національної федерації футболу.

Read more  • Перша сотня Київщини футбольної
  • aktualjno
  • Конкурс прогнозистів
  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ