Вадим Гордієнко Archives | Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Кубкове фіаско «Джуніорса»

Вересень 3, 2017 автор ·

Чинний чемпіон області програв у всіх аматорських турнірах, що проходять з вибуванням.

Read more

Чемпіон заявив тренера

Березень 19, 2017 автор ·

«Джуніорс» із Шпитьків розраховує у новому сезоні на 40-річного футболіста.

Read more

Наставники переможців Меморіалу Щанова

Лютий 10, 2017 автор ·

Шість команд тріумфували в традиційних лютневих перегонах на Київщині і стільки ж — тренерів.

Read more

Найкращий тренер року

Грудень 9, 2016 автор ·

Найкращий тренер рокуСайт koff.org.ua пропонує симпатикам народної гри визначити VIP-наставника чемпіонату Київської області.

Read more

«Джуніорс» озолотився

Грудень 5, 2016 автор ·

«Джуніорс» озолотивсяНагороди за переможний сезон 2016 року таки знайшли нового чемпіона столичного регіону.

Read more

Другий кубок для «Сокола»

Листопад 12, 2016 автор ·

Другий кубок для «Сокола»Сільська команда з Михайлівки-Рубежівки вдруге цьогорічного сезону виграла вирішальний матч. І знову — в основного лідера турнірного року.

Read more

«Джуніорс» абсолютним чемпіоном

Листопад 11, 2016 автор ·

«Джуніорс» абсолютним чемпіономЦьогорічний переможець обласних вищолігових перегонів став найкращим у всіх основних турнірних номінаціях.

Read more

Відомі імена в чемпіонаті футбольних козаків

Вересень 26, 2016 автор ·

Відомі імена в чемпіонаті футбольних козаківСузір’я гучних імен можна надибати в офіційних заявках учасників обласних перегонів ветеранів.

Read more

5:3 у Калинівці

Вересень 20, 2016 автор ·

5:3 у КалинівціСаме таким є уточнений результат матчу чемпіонату Київської області серед ветеранів, який відбувся на Васильківщині.

Read more

Дійові особи фіналу-2016

Серпень 30, 2016 автор ·

Дійові особи фіналу-2016Близько тисячі глядачів стали свідками вирішального матчу Кубка Київської області між «Соколом» і «Джуніорсом».