УЄФА Archives | Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Андрій Павелко — кандидат від України у члени Виконкому УЄФА

Березень 5, 2018 автор ·

3 березня у приміщенні Дніпропетровської обласної ради відбулося засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України.

Read more

Виконком ФФУ призупинив повноваження трьох членів комітету

Березень 5, 2018 автор ·

2 березня у приміщенні Дніпропетровської обласної ради відбулося засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України.

Read more

Міжнародний дебют Балакіна

Грудень 9, 2015 автор ·

Міжнародний дебют БалакінаСьогодні свій перший вихід у турнірі під егідою УЄФА здійснив арбітр Київської обласної федерації футболу Микола Балакін-молодший.

Read more

Бойко повернувся з Швейцарії

Серпень 15, 2015 автор ·

Бойко повернувся з ШвейцаріїСергій Бойко з Іванкова взяв участь в навчально-практичному семінарі для топових арбітрів Європи під егідою УЄФА.

Read more

Сертифікат УЄФА — для Михальського

Червень 3, 2014 автор ·

Сертифікат УЄФА — для МихальськогоУкраїнські фахівці взяли участь в спеціалізованому міжнародному семінарі-практикумі «Елітний юнацький футбол», організованому УЄФА.

Read more

П’ять сезонів — два переможці

Грудень 16, 2013 автор ·

П’ять сезонів — два переможціКубок регіональних чемпіонів, присвячений пам’яті єдиного на пострадянському просторі кавалера ордена УЄФА «За заслуги в розвитку масового футболу» Петра Безносенка, наступного року буде розіграно уже вшосте.

Read more

Україна і Кубок регіонів УЄФА

Грудень 12, 2013 автор ·

Україна і Кубок регіонів УЄФАДев`ятий за ліком європейський турнір аматорів, що проходить під егідою УЄФА, фінішує 2015 року. Серед учасників буде й представник України.

Read more

Ірландські маршрути Бойка

Жовтень 19, 2012 автор ·

Сергій Бойко з Іванкова упродовж тижня працював у Північній Ірландії на відбірковому турнірі юнацької першості Європи. Його фахова робота оцінена позитивно делегатом УЄФА.

Read more

Нокаут у Бучі

Жовтень 13, 2012 автор ·

Українські аматори, вигравши тільки один матч із трьох, фінішували третіми на домашньому відборі Кубка регіонів УЄФА.

Read more

Почали з перемоги

Жовтень 10, 2012 автор ·

На стадіонах області стартував  відбірковий турнір Кубка регіонів УЄФА, участь  в якому беруть аматорські колективи України, Бельгії, Іспанії та Словенії. Путівку на фінальний турнір отримає переможець  групових перегонів.  Read more

Наступна сторінка »  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ