Броварська міжусобиця

Вересень 15, 2012 автор ·

Центральною подією передостаннього ігрового дня в першій обласній лізі стане протистояння земляків у Требухові. Господарі в разі успішного виступу можуть гарантувати собі першість у групі. Натомість гостей не задовольнить навіть нічия. 

Read more

Кубок області. Другий раунд

Травень 22, 2012 автор ·

Завтра пройдуть чергові кубкові матчі обласного масштабу. Назагал їх буде тринадцять.

Read more

Ситуація в першій лізі

Травень 18, 2012 автор ·

Команди-учасниці другого дивізіону чемпіонату Київської області наближаються до проміжного фінішу. Кожна з них уже зіграла по три-чотири календарні матчі.

Read more

Першоліговий день

Травень 18, 2012 автор ·

У неділю, 20 травня, пройдуть матчі чергового туру в першій обласній лізі. Назагал їх буде дванадцять, і майже кожний матиме якщо не вирішальну, то визначальну вагу — однозначно.

Read more

Фінішував сезон у першій лізі

Жовтень 7, 2011 автор ·

Шкода, проте наостанок неприємно здивував авторитетний «Борисфен» з Щасливого. Маючи можливість вибороти бронзові нагороди, перспективна команда не вибралася до Богуслава на матч з чемпіонською дружиною, яка уже не мала турнірної мотивації.

Read more

Чемпіони з Побережки

Жовтень 2, 2011 автор ·

Визначилися головні герої першолігового сезону на Київщині. Золоті медалі достроково завоював «Добробут плюс» з Богуславського району.

Read more

«Требухів» або «Добробут плюс»

Вересень 27, 2011 автор ·

Саме так, оскільки третього варіанту в обласній першій лізі уже немає і бути не може. Лише одна з цих двох команд може стати переможцем турніру.

Read more

Реванш «Борисфена»

Вересень 7, 2011 автор ·

Відкладений влітку першоколовий матч команд з Щасливого та Шкарівки відбувся сьогодні на Бориспільщині. І «Борисфен» узяв реванш за суботню поразку на Білоцерківщині.

Read more

Новий лідер у першій лізі

Вересень 4, 2011 автор ·

ФК «Требухів», обігравши в гостях таращанців, очолив актуальну таблицю. Хоча тінньовим лідером сезону став «Добробут плюс» з Побережки.

Read more

Програма сьомого туру

Вересень 3, 2011 автор ·

Суботній день зведе в календарних протистояннях учасників першої обласної ліги. Найвищий інтерес викликає поєдинок лідерів у Володарці.

Read more

Наступна сторінка »  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ