Фатальний півфінал аматорів Київщини

Грудень 17, 2018 автор ·

Найвищим досягненням наших земляків, які не мали на той час професійного статусу, був останньої п’ятирічки тріумф у січневих перегонах «Колоса» з Ковалівки 2015 року.

Read more

Київщина футбольна на всеукраїнській арені

Грудень 30, 2017 автор ·

Тринадцять нагород в турнірах професійних колективів і п’ятнадцять в аматорських змаганнях. Є чим пишатися столичному регіону в ювілейний рік.

Read more

Тріумфи Київщини на Меморіалі Кирсанова

Березень 18, 2016 автор ·

Тріумфи Київщини на Меморіалі КирсановаОдинадцять наших команд вигравали традиційний турнір, освячений іменем незабутнього фундатора Київської обласної федерації футболу.

Read more

З літопису Меморіалу Кирсанова

Березень 14, 2016 автор ·

З літопису Меморіалу КирсановаПрем’єра турніру, присвяченого пам’яті фундатора КОФФ, відбулася в лютому 1999 року.

Read more

Київщина в квартеті найсильніших

Січень 25, 2016 автор ·

Київщина в квартеті найсильнішихНайкращі команди столичного регіону впродовж останніх семи років незмінно представлені щонайменше дуетом у четвірці найсильніших на Меморіалі Макарова.

Read more

Легіонер з прем’єр-ліги з Україною не розпрощався

Листопад 27, 2014 автор ·

Легіонер з прем’єр-ліги з Україною не розпрощався33-річний Патрик Агбо, який дванадцять років тому став бронзовим призером українського чемпіонату, виступає в Україні й досі.

Read more

Другий тріумф Бородянщини футбольної

Березень 26, 2014 автор ·

Другий тріумф Бородянщини футбольноїПісківський «Рубін», обігравши на вирішальній стадії коростенський UPG з рахунком 3:2, повторив успіх бородянської «Системи-Борекс», яка також перемагала на Меморіалі Кирсанова, але тринадцять років тому.

Read more

Слід в історії від «Путрівки»

Березень 22, 2014 автор ·

Слід в історії від «Путрівки»Команда Леоніда Матушевича і Ярослава Вишняка, пробившись до півфіналу цьогорічного Меморіалу Кирсанова, потрапила до гурту літописних лідерів.

Read more

Така різна доля тріумфаторів

Березень 14, 2014 автор ·

Така різна доля тріумфаторівСайт koff.org.ua з допомогою Асоціації футбольних істориків і статистиків області нагадує виняткову цікавинку Меморіалу Кирсанова.

Read more  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ