Наші на матчі професіоналів

Червень 22, 2016 автор ·

Наші на матчі професіоналівВихованці Регіональної школи молодих арбітрів, що функціонує при Київській обласній федерації футболу, провели контрольний поєдинок професійних команд.

Read more

«Сталь» переглядає вихованців «Локо»

Березень 3, 2016 автор ·

«Сталь» переглядає вихованців «Локо»Одразу двоє футболістів київського «Локомотива» долучилися до тренувальних занять прем’єрлігової «Сталі» з Дніпродзержинська.

Read more

Прийшов, побачив, переміг

Лютий 28, 2016 автор ·

Прийшов, побачив, перемігУнікальним виявився дебют на турнірі національного рангу сільської команди зі Шпитьків Києво-Святошинського району.

Read more

Тріумф абсолютного дебютанта

Лютий 28, 2016 автор ·

Тріумф абсолютного дебютантаСьогодні в Лютежі фінальним матчем завершився цьогорічний Меморіал Олександра Щанова.

Read more

Арбітри на фінал

Лютий 27, 2016 автор ·

Арбітри на фіналКиївська обласна федерація футболу визначилася з бригадою служителів футбольної Феміди, яка працюватиме на вирішальному матчі Меморіалу Олександра Щанова.

Read more

Фінал без фаворитів

Лютий 26, 2016 автор ·

Фінал без фаворитівУ вирішальному матчі Меморіалу Щанова зіграють юнаки дніпродзержинської «Сталі» та «Джуніорс» із Шпитьків Києво-Святошинського району.

Read more

Мінус один фаворит

Лютий 26, 2016 автор ·

Мінус один фаворитПісля несподіваної поразки «Чайки» сьогодні вибув із боротьби за головний приз інший претендент на загальну перемогу.

Read more

Конфуз на «Козак Арені»

Лютий 24, 2016 автор ·

Конфуз на «Козак Арені»Сьогодні відбулися чвертьфінальні матчі Меморіалу Щанова. Далі боротьбу продовжать лише чотири команди.

Read more

Останній квартет

Лютий 24, 2016 автор ·

Останній квартетСьогодні на Меморіалі Олександра Щанова визначилися півфіналісти шостого турнірного сезону представницьких змагань.

Read more

На проміжному фініші

Лютий 23, 2016 автор ·

На проміжному фінішіСьогодні на Меморіалі Щанова завершилися групові перегони. Боротьбу за головний приз припинили чотири команди.

Read more

Наступна сторінка »  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ