Снайпери турнірних циклів

Грудень 29, 2017 автор ·

Списки найвлучніших гравців сезону в аматорських і ветеранських перегонах.

Read more

Найвлучніші гравці сезону

Грудень 27, 2016 автор ·

Спеціально для футбольних істориків і статистиків наводимо кінцеві показники головних стрільців у всіх шести офіційних турнірах обласного масштабу.

Read more

Снайпери-2016 повторили рекорд

Листопад 17, 2016 автор ·

Снайпери-2016 повторили рекордНайвлучніші стрільці цьогорічного чемпіонату Київської області забили на трьох аж п’ятдесят дев’ять м’ячів, що є повторенням історичного досягнення чотирирічної давнини.

Read more

Панфілов підняв стелю рекорду

Вересень 14, 2016 автор ·

Панфілов підняв стелю рекордуОдин з лідерів атак «Патріота» відзначився четвертим голом у цьогорічному календарному сезоні.

Read more

Кандидати в сотники

Липень 29, 2016 автор ·

Кандидати в сотникиІсторичний табель найвлучніших стрільців обласного чемпіонату виокремив тих, хто готується до штурму заповітного рубежу зі 100 забитих м’ячів.

Read more

Найстарші бомбардири-2016

Липень 7, 2016 автор ·

Найстарші бомбардири-2016Олег Сокирка та решта стрільців обласного чемпіонату з низки тих, кому вже виповнилося 35 років.

Read more

Найчастіше забивав молодший з Воробеїв

Червень 30, 2016 автор ·

Найчастіше забивав молодший з ВоробеївЖодного матчу без забитого м’яча — на жаль, це прислів’я не стосується цьогорічних вищолігових стрільців обласного чемпіонату.

Read more

Головні стрільці вищої ліги

Червень 2, 2016 автор ·

Головні стрільці вищої лігиАФІСКО презентує список історичних лідерів у реєстрі бомбардирів, які задіяні в цьогорічному чемпіонаті Київщини.

Read more

Найвлучніші гравці сезону

Грудень 17, 2014 автор ·

Найвлучніші гравці сезонуКомітет з проведення змагань Київської обласної федерації футболу оприлюднив списки лідерів стрільців у головних офіційних турнірах 2014 року.

Read more

Головний обов’язок — забивати

Липень 17, 2014 автор ·

Головний обов’язок — забиватиЖодного матчу без голу — це гасло, на превеликий жаль, бомбардирів обласного чемпіонату не стосується. Таких стрільців цього року немає.

Read more  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ