Післямова Archives | Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Післямова до 13-го туру

Липень 4, 2018 автор ·

Осічка віце-чемпіона в Ставищі, перемоги фаворитів з однаковим рахунком 4:0 і повернення Сергія Долженка на позицію лідера в гонці снайперів.

Read more

Післямова до 12-го туру

Червень 27, 2018 автор ·

«Авангард» виграв перше коло, «Діназ» обірвав дев’ятиматчеву переможну серію, а броварські муніципали піднялися з останнього місця.

Read more

Післямова до одинадцятого туру

Червень 20, 2018 автор ·

«Переяславщина» знову не зіграла, «Авангард» і «Діназ» здобули десяті перемоги, Долженко перервав тривалу результативну серію.

Read more

Післямова до дев’ятого туру

Червень 6, 2018 автор ·

«Десна» перервала серію поразок, «Авангард» і «Патріот» вирвали знову перемогу, а броварські муніципали зазнали прикрої поразки на своєму полі.

Read more

Післямова до восьмого туру

Травень 30, 2018 автор ·

«Діназ» виграв уже всьоме поспіль, «Авангард» — ушосте, а «Десна» програла четвертий матч підряд.

Read more

Післямова до сьомого туру

Травень 16, 2018 автор ·

Тепер уже всі з перемогами і лише двоє — «Авангард» і «Патріот» — досі не пізнали гіркоти поразки.

Read more

Післямова до шостого туру

Травень 10, 2018 автор ·

Півтори тисячі глядачів побували на семи вищолігових зустрічах, аншлаг — чотириста симпатиків — зафіксовано в Лютежі на вишгородській міжусобиці.

Read more

Післямова до п’ятого туру

Травень 3, 2018 автор ·

День без нічиїх, перший хет-трик од Литченка і новий дубль від Долженка.

Read more

Післямова до четвертого туру

Квітень 30, 2018 автор ·

Чемпіон вийшов у лідери, а броварські муніципали останніми в лізі започаткували клубний стрілецький реєстр.

Read more

Післямова до третього туру

Квітень 25, 2018 автор ·

Гості виявилися надмірно кволими в звітному протистоянні місцевим командам і спромоглися лише на два голи в семи зустрічах.