Петро Кондратюк Archives | Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Головні стрільці «Авангарда»

Жовтень 16, 2018 автор ·

Аматори зі Бзова забили півтори сотні м’ячів у вищій обласній лізі за неповні два сезони.

Read more

Килипенко забив ювілейний м’яч

Вересень 27, 2018 автор ·

Лідер атак «Патріота» став автором 150-го результативного удару народної команди Баришівського району в обласній вищій лізі.

Read more

Наші виграли в Баришівці та Демидові

Вересень 2, 2018 автор ·

Сьогодні відбулися чергові матчі аматорського чемпіонату країни за участю команд групи 2.

Read more

Кубковий тріумф «Авангарда»

Аматорський клуб із Бзова вперше в історії виграв другий за рангом обласний турнір аматорів.

Read more

Норма головного кубкового снайпера

Серпень 28, 2018 автор ·

Чотири голи в сезоні — таким є показник князя стрільців другого за рангом обласного турніру аматорів уже чотири роки поспіль.

Read more

Кондратюк став князем стрільців

Спеціальний приз обласної федерації отримав у Макарові зірковий футболіст «Авангарда».

Read more

Кондратюк знову попереду

Серпень 16, 2018 автор ·

Найкращий футболіст області за підсумками минулого сезону претендує на титул князя стрільців Кубка Київщини-2018.

Read more

Найкращі хавбеки в першому колі

Липень 25, 2018 автор ·

Коло вибраних фахівцями АФІСКО та редакцією сайту koff.org.ua для визначення головних виконавців у середині поля утворили п’ятеро гравців.

Read more

Долженко попереду всіх

Липень 21, 2018 автор ·

Голмайстер «Діназа» має найбільше результативних ударів у загальному заліку весняно-літнього напівсезону.

Read more

«Авангард» у першому колі

Липень 17, 2018 автор ·

Чинний чемпіон області минулорічного зразка виграв і цьогорічний весняно-літній змагальний цикл.