Муха знову на Броварщині

Серпень 31, 2018 автор ·

25-річний футболіст доповнив лави «Асканії-Флори».

Read more

ФК «Макарів» подав заявку

Березень 20, 2018 автор ·

Мирослав Землін і його підопічні повертаються на арени Київщини.

Read more

Муха забив за ФК «Бровари» вперше

Травень 25, 2015 автор ·

Муха забив за ФК «Бровари» вперше22-річний Олексій Муха, який свого часу був у полі зору селекціонерів першолігового МФК «Миколаїв», нарешті започаткував стрілецький реєстр у пристоличній команді.

Read more

Муха повернувся до Броварів

Квітень 19, 2015 автор ·

Муха повернувся до БроварівУніверсальний футболіст Олексій Муха, заявлений за пісківський «Рубін» на цьогорічний вищоліговий сезон, розпрощався з командою Сергія Конюшенка уже після старту календарних перегонів.

Read more

«Рубін» обіграв грузинів

Січень 26, 2015 автор ·

«Рубін» обіграв грузинівПісківська команда провела міжнародний спаринг з іншим учасником ювілейного Меморіалу Макарова — грузинським «Локомотивом».

Read more

Муха грає в «Броварах»

Вересень 23, 2014 автор ·

Муха грає в «Броварах»Один з особливо перспективних молодих футболістів області повернувся до чемпіонату столичного регіону після тривалої перерви.

Read more

Сліди Мухи загубилися

Червень 20, 2014 автор ·

Сліди Мухи загубилисяЦей обдарований форвард яскраво проявив себе у фастівському «Динамо» та пісківському «Рубіні» і навіть пройшов стажування в професіональному МФК «Миколаїв», що виступав у першій національній лізі.

Read more

Вони вийшли з «Динамо»

Травень 17, 2014 автор ·

Вони вийшли з «Динамо»Фастівська команда жодного разу не сходила на подіум упродовж останніх років, однак саме вона стала чи не головним постачальником обдарованих гравців для чемпіонату Київщини.

Read more

«Рубін» ставить на молодь

Серпень 12, 2013 автор ·

«Рубін» ставить на молодьПісківська команда в звітному турі розжилася трьома очками без гри і цілеспрямовано награє оновлений ансамбль до важливого матчу з вихованцями Республіканського вищого училища фізкультури.

Read more  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ