Руженцев планує відеоуроки

27 Березня, 2020 автор ·

Заслужений тренер України з Погребів хоче використати вимушену турнірну паузу з максимальною користю для футболістів.

Читати далі

Збірна України U-20 стала лауреатом церемонії «Герої спортивного року»

13 Березня, 2020 автор ·

9 березня в Київському національному академічному театрі оперети відбулося урочисте вшанування лауреатів щорічної Всеукраїнської церемонії НОК «Герої спортивного року»у рамках якої найкращих спортсменів, тренерів і команди нагороджують за вагомі досягнення, що прославляють нашу країну у світі.

Читати далі

«Вечір чемпіонів». Мільйон доларів преміальних для збірної України U-20

17 Грудня, 2019 автор ·

Історичне досягнення всього українського футболу, кубок чемпіонів світу, заслуговує на особливе відзначення й унікальний формат такої події.

Читати далі

Зустріч з чемпіоном світу

22 Жовтня, 2019 автор ·

Офіс Київської обласної федерації футболу відвідав авторитетний вітчизняний футболіст і тренер В’ячеслав Руженцев.

Читати далі

Тріумф українського футболу

15 Червня, 2019 автор ·

Сьогодні вітчизняна молодіжка перемогла команду Південної Кореї з рахунком 3:1 і вперше в історії стала чемпіоном світу.

Читати далі

Юнацька збірна України здобула перемогу у драматичному фіналі Меморіалу Баннікова!

20 Серпня, 2018 автор ·

У Києві завершився 15-й розіграш турніру пам’яті Віктора Баннікова, в якому вшосте в історії перемогла збірна України.

Читати далі

Андрій Павелко нагородив юнацьку збірну України U-19, яка повернулася з ЄВРО-2018

1 Серпня, 2018 автор ·

Юнацька збірна України U-19 повернулася з Фінляндії, де брала участь у фінальній частині чемпіонату Європи-2018.

Читати далі

Бурда вирушив до Нової Зеландії

18 Травня, 2015 автор ·

Бурда вирушив до Нової ЗеландіїВихованець яготинського футболу Микита Бурда виступить в складі юніорської збірної країни на чемпіонаті світу в категорії U-20.