Чвертьфінал починаємо на виїзді

27 Вересня, 2021 автор ·

Найближчої середи наші земляки знову виступатимуть у Кубку країни серед аматорів.

Читати далі

Наші повпреди в епіцентрі подій

9 Жовтня, 2018 автор ·

Завтра відбудуться повторні матчі 1/8 фіналу Кубка країни серед аматорів.

Читати далі

Наші матчі в Кубку країни

2 Жовтня, 2018 автор ·

Завтра почнуться змагання в 1/8 фіналу другого за рангом аматорського національного турніру.

Читати далі

Наші почнуть по-різному

28 Вересня, 2018 автор ·

Асоціація аматорського футболу України визначилася з порядком проведення матчів 1/8 фіналу національних кубкових перегонів аматорів.

Читати далі

«Чайка» програла в Оржеві

4 Червня, 2017 автор ·

Аматори з Петропавлівської Борщагівки поступилися в особливо важливому гостьовому поєдинку чемпіонату країни.

Читати далі

«Джуніорс» вибув з кубкових перегонів

2 Листопада, 2016 автор ·

«Джуніорс» вибув з кубкових перегонівСьогодні в Оржеві Рівненської області відбувся повторний матч 1/8 фіналу Кубка країни серед аматорів.

Читати далі

«Джуніорс» на Рівненщині

1 Листопада, 2016 автор ·

«Джуніорс» на РівненщиніЗавтра відбудеться повторний поєдинок аматорського Кубка країни.

Читати далі

Осічка «Джуніорса»

27 Жовтня, 2016 автор ·

Осічка «Джуніорса»Чемпіон області програв перший матч 1/8 фіналу Кубка країни серед аматорів.

Читати далі

«Джуніорс» зіграє завтра

26 Жовтня, 2016 автор ·

«Джуніорс» зіграє завтраЦьогорічний чемпіон області в першому матчі 1/8 фіналу Кубка країни серед аматорів зустрінеться з оржівським  клубом ОДЕК.

Читати далі

«Чайка» виграла в екс-чемпіона країни

23 Жовтня, 2016 автор ·

«Чайка» виграла в екс-чемпіона країниСьогодні в Петропавлівській Борщагівці самобутня команда Олександра Нігруци взяла гору над аматорським чемпіоном України 2013 року.