31-річний недавній професіонал яскраво зіграв за «Джуніорс» на Меморіалі Макарова.

Чернігівська команда найчастіше програвала фінальні матчі Меморіалу Макарова.

Читати далі

Чотирнадцять переможців Меморіалу Макарова

18 Січня, 2019 автор ·

Саме стільки команд вигравало престижні зимові перегони, що проходять під егідою КОФФ уже двадцять четвертий раз.

Читати далі

Білошицький в «Локо»

22 Січня, 2016 автор ·

Білошицький в «Локо»22-річний бронзовий призер обласного чемпіонату виступає на Меморіалі Макарова в команді столичних залізничників.

Читати далі

Чотири фінали «Десни»

20 Січня, 2016 автор ·

Чотири фінали «Десни»Одним з найтитулованіших учасників цьогорічного Меморіалу Макарова варто назвати професійну команду з Чернігова.

Читати далі

Черкашин грає в Польщі

6 Березня, 2015 автор ·

Черкашин грає в Польщі28-річний захисник Олексій Черкашин, останнім українським клубом якого був ФК «Володарка», уже третій рік поспіль виступає в першості сусідньої держави.

Читати далі

Яскравий оболонський слід

16 Січня, 2015 автор ·

Яскравий оболонський слідЧотири рази вигравали Меморіал Олега Макарова представники популярного заводського клубу нашої столиці.