Сім років без дублю

Серпень 29, 2018 автор ·

Саме стільки сезонів нікому з аматорів не таланило виграти Кубок області вдруге поспіль.

Read more

Київщина — «Карпати»

Серпень 14, 2014 автор ·

Київщина — «Карпати»Іменитий львівський клуб, якому в 1/16 фіналу цьогорічного Кубка країни доведеться змагатися з нашою «Чайкою», не вперше шукатиме кубкового щастя в Київській області.

Read more

Подіум для Київщини футбольної

Липень 28, 2014 автор ·

Подіум для Київщини футбольноїЯк уже повідомляв сайт koff.org.ua, виповнилося двадцять років з першого тріумфу професіональних команд області на всеукраїнській арені.

Read more

Титулований тренер «Зорі»

Травень 14, 2014 автор ·

Титулований тренер «Зорі»Віктор Запара з Миронівки, здається, уже повісив бутси на цвях, однак успішно працює на тренерській ниві.

Read more

Найтитулованіші клуби Київщини (20)

Січень 19, 2014 автор ·

Найтитулованіші клуби Київщини (20)Заснована Володимиром Коломійцем ще за союзних часів миронівська «Нива» справно штурмувала турнірні вершини як на Київщині, так і в Україні, презентувавши вітчизняному футболові низку вправних гравців, які утвердилися з часом і на найвищому турнірному рівні.

Read more

Двадцять років тому

Серпень 7, 2013 автор ·

Двадцять років томуАсоціація футбольних істориків і статистиків Київської області (АФІСКО), заснована заслуженим журналістом України Валерієм Валерком, оприлюднила чергові матеріали з минувшини Київщини футбольної.

Read more

Історичний лідер — «Рефрижератор»

Грудень 11, 2012 автор ·

Асоціація футбольних істориків і статистиків області (АФІСКО) оприлюднила інформацію про турнірні здобутки клубів і регіонів у чемпіонаті Київщини за новітній період.

Read more

Ювілей Костянтина Чупіса

Грудень 5, 2012 автор ·

Сьогодні свій сороковий день народження святкує спеціаліст Київської обласної федерації футболу і секретар Комітету арбітрів, який свого часу був одним з найкращих футболістів столичного регіону.

Read more

Заколосилася «Нива» золотом

Червень 20, 2012 автор ·

У ці червневі дні виповнилося двадцять років з часу коронування найпершого чемпіона Київської області періоду державної незалежності України. Стала ним «Нива» з Миронівки.

Read more  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ