«Авангард» повторив рекорд «Автолідера»

4 Грудня, 2018 автор ·

Лише ці дві команди вигравали всі головні регіональні турніри впродовж трьох років поспіль.

Читати далі

Парад регіональних чемпіонатів-2017

19 Січня, 2018 автор ·

Яготинський район (очільник федерації — Олег Форостяний) провів експериментальний сезон з двома раундами — відбірковим і фінальним.

Читати далі

Кубкова реабілітація чемпіона

26 Листопада, 2016 автор ·

Кубкова реабілітація чемпіона«Автолідер» став переможцем традиційного Кубка Яготинської районної федерації футболу.

Читати далі

«Автолідеру» не вдався хет-трик

24 Листопада, 2016 автор ·

«Автолідеру» не вдався хет-трикНезмінний чемпіон Яготинського району останніх років так і не виграв регіонального кубкового турніру.

Читати далі

Полудень віку Миколи Басанця

21 Вересня, 2016 автор ·

Полудень віку Миколи БасанцяСьогодні святкує 50-річний ювілей один з найавторитетніших діячів Яготинщини футбольної.

Читати далі

Басанець-молодший з призами

24 Грудня, 2015 автор ·

Басанець-молодший з призамиНайкращим напівоборонцем Яготинського району за підсумками 2015 року визнано 27-річного Миколу Басанця.

Читати далі

Два на два

21 Грудня, 2015 автор ·

Два на дваДивовижний перебіг подій зафіксовано в офіційних протистояннях грандів яготинського футболу.

Читати далі

Своєрідний хет-трик «Автолідера»

12 Листопада, 2015 автор ·

Своєрідний хет-трик «Автолідера»Унікальним для Київщини футбольної досягненням уславився футбольний колектив яготинських аматорів.

Читати далі

Яготин почав з кубка

21 Травня, 2015 автор ·

Яготин почав з кубкаЦьогорічний сезон у багатому на футбольні традиції регіоні стартував кубковими перегонами за участю шістнадцяти команд.

Читати далі

Гра в регіонах-3

24 Липня, 2014 автор ·

Гра в регіонах-3Чергова порція турнірних новин з обласних міст і районів спеціально для симпатиків Київщини футбольної підготовлена сайтом koff.org.ua.