Юні спортсмени святкували в Пісківці

Грудень 21, 2015 автор ·

Юні спортсмени святкували в ПісківціТрадиційний великий збір юних вихованців громадської організації «Пісківка Спортивний Центр» відбувся в селищі скловиробників на Бородянщині.

Read more

Виглядаючи футбольних зірочок у Пісківці

Липень 30, 2015 автор ·

Виглядаючи футбольних зірочок у ПісківціЗнайомий, побачивши мене в електричці, що вирушала зі Святошина о 10:46, неприховано зрадів. «До Пісківки, звичайно?» — запитав і, не чекаючи на відповідь, яку відгадав одразу, поспішив оповідати футбольні байки про сина, що тренується в «Рубіні».

Read more

Щасливий фініш команди з Щасливого

Травень 4, 2015 автор ·

Щасливий фініш команди з ЩасливогоВідбувся перший цьогорічний фінал обласних змагань «Шкіряний м’яч». Юнаки 2003 та 2002 років народження визначили найсильнішого на «Княжій Арені» в Щасливому.

Read more

«Рубін» у першості ДЮФЛ України

Листопад 20, 2014 автор ·

«Рубін» у першості ДЮФЛ УкраїниПісківська команда, завдяки турботам і коштам очільника клубу Ігоря Луцкова, успішно дебютувала в офіційних юнацьких змаганнях національного масштабу.

Read more

Подвійний успіх «Рубіна»

Жовтень 19, 2014 автор ·

Подвійний успіх «Рубіна»Сьогодні в Лютежі Вишгородського району чергові матчі в рамках першості ДЮФЛ України зіграли юнаки Пісківки, згуртовані заслужений тренером України Олександром Єжаковим. Протистояв їм вишгородський «Діназ», який представляє на всеукраїнській арені чемпіонат міста Києва.

Read more

Пісківка перемогла Чернігів

Вересень 28, 2014 автор ·

Пісківка перемогла ЧернігівПродовжують тішити грою та результатами новачки ДЮФЛ України із скромного робітничого селища на Бородянщині.

Read more

Історична прем’єра «Рубіна»

Вересень 14, 2014 автор ·

Історична прем’єра «Рубіна»Перший матч у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України провели юні вихованці популярного пісківського клубу. «Рубін», як і передбачено регламентом, змагається в першій лізі двома командами — 1998-1999 та 2000-2001 років народження.

Read more  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ