Стриж чемпіоном району

17 Грудня, 2015 автор ·

Стриж чемпіоном району25-річний Євген Стриж, який став обласним віце-чемпіоном у складі вишгородського «Діназа», хоча й провів другу частину сезону в чемпіонаті Києва, поповнив колекцію нагород у районних турнірах.

Читати далі

Пономаренко найкращим у рідному краї

11 Грудня, 2015 автор ·

Пономаренко найкращим у рідному країЕкс-професіонал із досвідом виступів в зарубіжних чемпіонатах може по-праву вважати 2015 рік особливим у своїй кар’єрі.

Читати далі

Чернишова визнали найкращим

Чернишова визнали найкращим29-річний Олексій Чернишов заслужив особливого виокремлення в чемпіонаті пристоличного регіону.

Читати далі

Суперкубок району для «Інделека»

29 Листопада, 2015 автор ·

Суперкубок району для «Інделека»Сьогодні на міському стадіоні «Енергетик» відбувся завершальний титульний матч у Вишгородському районі.

Читати далі

Останній матч року

26 Листопада, 2015 автор ·

Завершальний поєдинок аматорського сезону на Київщині відбудеться найближчої неділі у Вишгороді.

Читати далі

Пономаренко виграв кубок

17 Січня, 2015 автор ·

Пономаренко виграв кубокЕкс-професіонал з Вишгорода став кубковим тріумфатором у своєму районі.

Читати далі

Кубковий тріумф «Інделека»

28 Жовтня, 2014 автор ·

Кубковий тріумф «Інделека»Вишгородський «Інделек», згуртований легендарним місцевим футболістом Олександром Слободянюком, завоював Кубок Вишгородського району.

Читати далі

Кубковий фінал у Лютежі

22 Жовтня, 2014 автор ·

Кубковий фінал у ЛютежіНайближчої суботи кубковий тріумфатор аматорського сезону визначиться і в пристоличному Вишгородському районі.

Читати далі

Парад регіональних чемпіонатів (26)

27 Січня, 2014 автор ·

Парад регіональних чемпіонатів (26)Вишгородський район і футбол успішно розвиває, і про організаційні експерименти на районному рівні продуктивно дбає.