Спеціальні відзнаки КОФФ

Грудень 30, 2017 автор ·

Призи в постійних номінаціях за виняткові досягнення календарного сезону отримують окремі гравці та команди, що беруть участь в офіційних турнірах обласного рангу.  Read more

Іменні призи КОФФ

Грудень 28, 2017 автор ·

Київська обласна федерація футболу вже восьмий рік поспіль відзначає почесними нагородами, що освячені іменами легендарних футболістів і діячів футболу з минувшини, героїв турнірного року.

Read more

Іменні призи КОФФ

Грудень 30, 2016 автор ·

Уже сьомий рік обласна федерація відзначає почесними відзнаками, що освячені іменами легендарних футболістів і діячів футболу з минувшини, героїв чинного турнірного року.

Read more

Іменні призи КОФФ

Грудень 6, 2015 автор ·

Іменні призи КОФФШостий рік поспіль обласна федерація вручає почесні відзнаки, освячені іменами легендарних футболістів і тренерів Київщини з минувшини, героям турнірного сезону.

Read more

Іменні призи КОФФ

Грудень 18, 2014 автор ·

Іменні призи КОФФП’ятий рік поспіль обласна федерація відзначає спеціальними призами, освяченими іменами легендарних футболістів і тренерів Київщини з минувшини, героїв турнірного сезону.

Read more

Іменні призи КОФФ

Грудень 17, 2013 автор ·

Іменні призи КОФФДо уваги симпатиків Київщини футбольної — загальний список володарів індивідуальних призів обласного футболу за підсумками 2013 року.

Read more  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ