Служителі футбольної Феміди на Меморіалі Макарова-2017

Січень 31, 2017 автор ·

Шістнадцять арбітрів, сімнадцять асистентів арбітра і десять спостерігачів арбітражу були задіяні на традиційних січневих перегонах цього року.

Read more

Шатохін арбітром року

Грудень 31, 2016 автор ·

Найкращим служителем футбольної Феміди на Бородянщині визнано цього року бородянця Ігоря Шатохіна.

Read more

Служителі турнірної Феміди

Грудень 29, 2016 автор ·

39 арбітрів, 69 асистентів арбітра та 31 спостерігач арбітражу були задіяні в офіційних обласних турнірах під егідою КОФФ.

Read more

«Золотий» матч на Бородянщині

Грудень 4, 2016 автор ·

«Золотий» матч на БородянщиніСьогодні на засніженому полі спеціалізованого футбольного комплексу «Борекс» фінішував регулярний чемпіонат району.

Read more

Біла Церква чемпіоном

Листопад 5, 2016 автор ·

Біла Церква чемпіономТріумфом футбольних козаків з основного міста столичного регіону фінішував обласний чемпіонат ветеранів.

Read more

Двоє відмінників, більшість — середняки

Вересень 3, 2016 автор ·

Двоє відмінників, більшість — середнякиСьогодні в Борисполі відбулися фахові тестування арбітрів Київської обласної колегії.

Read more

Центральний матч у чемпіонаті Бородянщини

Серпень 1, 2016 автор ·

Центральний матч у чемпіонаті БородянщиниФК «Бородянка» проти «Титана» — саме ця афіша,   що закликає на головну райцентрівську міжусобицю, викликає підвищений інтерес у симпатиків народної гри пристоличного регіону.

Read more

Найсуворіші арбітри першого кола

Липень 20, 2016 автор ·

Найсуворіші арбітри першого колаАФІСКО назвала служителів футбольної Феміди, котрі найчастіше карали вищолігових гравців одинадцятиметровим і штрафними картками.

Read more

Шебек очолив реєстр арбітрів

Червень 15, 2016 автор ·

Шебек очолив реєстр арбітрівНайдосвідченіший служитель футбольної Феміди провів цього року найбільше вищолігових матчів.

Read more

Арбітри на Меморіалі Щанова

Березень 2, 2016 автор ·

Арбітри на Меморіалі ЩановаКомітет з проведення змагань КОФФ оприлюднив показники служителів футбольної Феміди, що були задіяні на традиційному лютневому турнірі з національним статусом.

Read more

Наступна сторінка »  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ