Наші в Анталії

Лютий 11, 2017 автор ·

Провідні арбітри країни, зокрема й представники Київщини футбольної, візьмуть участь в традиційних передсезонних зборах за рубежем.

Read more

Комітет арбітрів

Червень 19, 2016 автор ·

Комітет арбітрівОдин з Постійних комітетів, що координуватиме роботу служителів футбольної Феміди, очолив Ігор Ковалевич.

Read more

Аврамчук на тестах ФФУ

Березень 7, 2016 автор ·

Аврамчук на тестах ФФУОдин з найперспективніших служителів футбольної Феміди Київщини викликаний на передсезонний навчально-тренувальний збір Комітетом арбітрів Національної федерації.

Read more

Наші арбітри повернулися з Анталії

Лютий 29, 2016 автор ·

Наші арбітри повернулися з АнталіїЯк уже повідомлялося, Київщина футбольна була широко представлена на передсезонних зборах топових українських арбітрів.

Read more

Київщина футбольна — в Анталії

Лютий 24, 2016 автор ·

Київщина футбольна — в АнталіїОдразу шестеро наших арбітрів задіяні на передсезонних навчально-тренувальних зборах під егідою Федерації футболу України.

Read more

«Рубін» вийшов із СНД

Червень 7, 2015 автор ·

«Рубін» вийшов із СНДВищоліговий клуб із Пісківки переміг аматорів із Нижчої Дубечні на вишгородському стадіоні «Енергетик» і став учасником 1/8 фіналу Кубка Київської області.

Read more

Наші арбітри працюватимуть в Алушті

Березень 3, 2014 автор ·

Наші арбітри працюватимуть в АлуштіЯк стало відомо кореспондентові сайту koff.org.ua, групу футбольних арбітрів області викликано на передсезонний навчально-тренувальний збір до Криму.

Read more

Наші арбітри — в Анталії

Лютий 21, 2014 автор ·

Наші арбітри — в АнталіїОдразу шестеро представників Київщини футбольної перебувають на традиційному передсезонному навчально-тренувальному зборі вітчизняних арбітрів, що триває в Туреччині.

Read more

Наші арбітри серед молодих талантів

Січень 24, 2014 автор ·

Наші арбітри серед молодих талантівНаціональна школа футбольних арбітрів, очолювана делегатом-інспектором КОФФ Ігорем Іщенком, і Комітет арбітрів Федерації футболу країни визначили найкращих молодих арбітрів України, котрі продовжать навчально-практичну підготовку уже на всеукраїнському рівні.

Read more  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ