Грав регіонах (16)

Січень 18, 2019 автор ·

Васильківська міська федерація на чолі з Андрієм Шабельніковим провела регулярний чемпіонат з двох етапів і за участю дев’яти команд.

Read more

Гра в регіонах (15)

Січень 17, 2019 автор ·

Вишгородська районна федерація футболу, очолювана Миколою Королем, провела двораундовий чемпіонат, який увінчався турнірами в двох лігах.

Read more

Гра в регіонах (14)

Грудень 24, 2018 автор ·

Рокитнянська районна федерація футболу на чолі з Олександром Іващенком організувала та провела чемпіонат за участю п’яти команд.

Read more

Гра в регіонах (13)

Грудень 23, 2018 автор ·

Васильківська районна федерація футболу на чолі з Павлом Сучком організувала та провела регулярний чемпіонат у двох лігах і з двадцятьма командами.

Read more

Гра в регіонах (12)

Грудень 22, 2018 автор ·

Двадцять команд, розподілених на дві ліги, сформували чемпіонат Броварського району, що був організований регіональною федерацією футболу на чолі з Ігорем Сердюченком.

Read more

Гра в регіонах (11)

Грудень 21, 2018 автор ·

Володарська районна федерація футболу з Андрієм Жуком у ролі голови провела регулярний чемпіонат з вісьмома командами-учасницями.

Read more

Гра в регіонах (10)

Грудень 20, 2018 автор ·

Чотири команди розіграли титул найсильнішого в місті Фастові. Турнір організувала та провела міська федерація футболу на чолі з Юрієм Гутевичем.

Read more

Гра в регіонах (9)

Грудень 19, 2018 автор ·

Дев’ять команд змагалися в чемпіонаті Макарівського району, що його провела регіональна федерація футболу на чолі з Олександром Богдюком.

Read more

Гра в регіонах (8)

Грудень 18, 2018 автор ·

Бориспільська районна федерація футболу на чолі з Олександром Калиною провела чемпіонат регіону в двох лігах і за участю 21 команди.

Read more

Гра в регіонах (7)

Грудень 17, 2018 автор ·

Шість команд змагалися в чемпіонаті Бородянського району, проведеному регіональною федерацією під проводом Володимира Шоми.

Read more

Наступна сторінка »  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ